תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יצחקי יישאר, בן בסט עשוי לעזוב

יצחקי יישאר, בן בסט עשוי לעזוב
ראשי מכבי ת"א שוחחו בנושא החלוצים שעשויים לבקש להשתחרר בינואר

מכבי תל אביב אמנם תעלה הערב בהרכב משני למשחק רבע גמר גביע הטוטו הראשון מבין שניים מול קריית שמונה הערב בנתניה (21:00), אבל המאמן שוטה ארבלדזה הבהיר לשחקניו כי הוא מצפה מהם לשחק במלוא הרצינות וכי עבורו העפלה לחצי גמר המפעל הינה מטרה ברורה.

 

ביום ראשון תתארח מכבי תל אביב באצטדיון טרנר אצל האלופה הפועל באר שבע, ועל כן צפוי המאמן לערוך לא פחות מתשעה שינויים לעומת ה-11 שפתחו ב-2:0 למכבי חיפה ביום שני האחרון, הפסד ממנו במועדון עדיין התקשו להתאושש.

 

 

השוער פרדראג ראיקוביץ', אלי דסה, איתן טיבי, טל בן חיים הבלם, האריס מדוניאנין, יוסי בניון, אוסקר סקאריונה, וידאר קיארטנסון ושני הפצועים אייל גולסה וטל בן חיים החלוץ לא יפתחו, ועל מקומם ב-11 ישמרו עומרי בן הרוש שתורגל כבלם לצד איגור פיליפנקה וככל הנראה נוסא איגיבור.

 

איגיבור ימשיך בקישור של ארבלדזה (עדי אבישי)

 

בן חיים החלוץ שהוחלף במחצית המשחק נגד מכבי חיפה בשל יכולת לא טובה על פי מאמנו, סובל מפגיעה ברגלו וכפי שפורסם אתמול קיים אימון חלקי בצד המגרש כדי להרגיש את הפציעה לפני הבדיקה והטיפול הרפואי. הצוות הרפואי של המועדון טוען כי אין כוונה לסכנו בראשון אם לא יהיה כשיר, אבל מאמינים כי יוכל לפתוח. יוסי בניון יחליף אותו ביום ראשון בבירת הנגב במידה שלא יהיה כשיר.

 

ראשי המועדון שוחחו לאחרונה על אפשרות עזיבתו של ברק יצחקי בשל הדיווחים כי אלי טביב יגיש פניה רשמית בניסיון לצרפו לבית"ר, אולם הוחלט שלא לשחררו ולאפשר לו לסיים את חוזהו בקיץ.

 

מי שעשוי לעזוב הוא חלוץ אחר, עדן בן בסט שישוחרר אם יבקש מהמנהל המקצועי ג'ורדי קרויף להשתחרר מחוזהו. גורמים בסביבת מכבי תל אביב טוענים כי בית"ר מעוניינת גם בבן בסט כגיבוי וכי כבר נעשו גישושים בנושא. גם קריית שמונה עוקבת אחריו ועשויה לפנות בינואר.

 

יצחקי על הספסל הצהוב. יסים את חוזהו בקריית שלום (עדי אבישי)

 

הרכב משוער: דניאל ליפשיץ, יובל שפונגין, איגור פיליפנקה, עומרי בן הרוש, אבי ריקן, דור פרץ, אוליאל פרץ, נוסא איגיבור, דור מיכה, ברק יצחקי. עדן בן בסט.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ