תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בספר חדש נחשף: ריאל פנתה לפפ בקיץ האחרון

בספר חדש נחשף: ריאל פנתה לפפ בקיץ האחרון
דיווח: הבלאנקוס רצו את פפ במקום בניטס, "ידעו איזו תשובה הם יקבלו"

עד כמה קרוב היה פפ גווארדיולה למעבר סנסציוני לריאל מדריד בקיץ האחרון? לפי ספר חדש שמתפרסם בספרד, ההחלטה הייתה בידיים של המאמן המעוטר.

 

מארטי פררנאו, עיתונאי ספרדי, פרסם לאחרונה ספר חדש על גווארדיולה ולרגל ההשקה העניק ראיון ל"קדנה סר" שם חשף כי הבלאנקוס רצו לגייס את האיש שכה מזוהה עם ברצלונה, לפני שפיטרו את רפא בניטס באמצע העונה שעברה.

 

 

"בין נובמבר לדצמבר 2015, בזמן משבר גדול עם רפא בניטס, ריאל מדריד יצרה קשר עם סוכנו של גווארדיולה ובדקה אם הצדדים יכולים לנהל מו"מ על מינוי אפשרי בקיץ", הסביר פררנאו שמיד הסביר כי פפ והמחנה שלו לא ממש שקלו את האופציה.

 

"לא היה אף רגע שזו הייתה אופציה ריאלית", הוסיף פררנאו, "אני חושב שריאל ידעה איזו תשובה היא תקבל, אבל מועדון גדול תמיד בודק את האופציות".

 

אחרי למעלה מ-20 שנה מוצלחות בברצלונה כשחקן ובעיקר כמאמן, גווארדיולה עזב את קטאלוניה ב-2012 לשנת "שבתון". לאחריה המשיך לשלוש עונות בבאיירן מינכן, אך כבר באמצע העונה הקודמת הודיע כי יעזוב בקיץ. מנצ'סטר סיטי הייתה אז הפייבוריטית להחתימו, ובפברואר הצפוי הפך לרשמי והשניים הודיעו כי פפ יחליף בקיץ את מנואל פלגריני.

 

ריאל מדריד, מצידה, פיטרה בינואר את רפא בניטס והחליפה אותו בזינדין זידאן. הצרפתי, כידוע, הוביל את הבלאנקוס לזכייה בליגת האלופות בפעם ה-11 בתולדותיהם, וכרגע זידאן וריאל במקום הראשון בספרד אחרי תשעה מחזורים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ