תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שכטר: כשנתחיל לנצח יגידו שבן שמעון הכי טוב בארץ

שכטר: כשנתחיל לנצח יגידו שבן שמעון הכי טוב בארץ
חלוץ בית"ר בראיון: "אני משחק טוב, אבל לא מביא מספרים, זה קורה"
בית"ר ירושלים אמנם נמצאת במקום החמישי עם עשר נקודות, אבל קשה להתעלם מהתקופה הלא טובה שעוברת על המועדון מהבירה.
 
אחד מהסיפורים הגדולים בשבוע האחרון הוא הנטישה של אריק סאבו מאימון בית"ר וזריקתו של מרסל הייסטר על ידי רן בן שמעון. "אני לא מסכים עם זה שבן שמעון איבד את חדר ההלבשה", אמר איתי שכטר בראיון לרדיו ירושלים. "חלק מהכותרות שעושים רחוקות מהמציאות. ככה זה בכדורגל, כשמשחקים לא טוב ואין תוצאות אז דברים יוצאים החוצה. רק הצלחות יטשטשו דברים כאלה".
 
 
"לבן שמעון יש את הדרך שלו והוא עובד קשה מאוד בשביל למצוא פתרונות בחלק הקדמי", סיפר שכטר. "יש בכל קבוצה שחקנים ממורמרים שבאים עם פרצופים וזה לגיטימי כשלא משחקים. כשיגיעו הנצחונות יגידו שרן המאמן הכי טוב בארץ. שוכחים שגם בשנה שעברה היו תוצאות לא טובות בהתחלה ואני בטוח שקצת סבלנות וניראה טוב יותר".
 
שכטר שהגיע לבית"ר באמצע העונה שעברה ונכנס מהר לעניינים, פתח את העונה רע והוא עדיין לא מצא את הרשת. על כך אמר: "זו בעיה ואני יודע את זה, אני משחק טוב אבל לא מביאים מספרים. אני לא נכנס ללחץ, יש תקופות לחלוץ שדברים הולכים יותר קשה וזו אחת התקופות האלה".
 

בן שמעון. כשיגיעו הניצחונות יחמיאו לו (דני מרון)
 
שכטר דיבר גם על האתגר שמצפה ביום שני: "המשחק נגד בני יהודה חשוב מאוד. אם ננצח, ונעשה סדרת משחקים טובה בבית נהיה בצמרת. אין ספק שמכבי תל אביב והפועל באר שבע הן מעל הליגה אבל יתר הקבוצות די שוות ברמתן".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ