תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גולסה: לא חשבתי לעזוב. יש לי מה לתרום

גולסה: לא חשבתי לעזוב. יש לי מה לתרום
קשר מכבי ת"א בראיון על ההמתנה להזדמנות, הפציעה והבחירה בצהובים
להפסד של מכבי תל אביב למכבי חיפה 2:0 ביום שני התלוותה מכה לא קטנה. אייל גולסה שבלט בחודש האחרון גם במדי הצהובים וגם בנבחרת, נפצע בשלב מוקדם ועשוי להחמיץ את המשחקים הקרובים והאתגרים הקשים שיגיעו בשבוע הקרוב.
 
"אני מרגיש יותר טוב, אני מתחילים בטיפולים מקווה לחזור כמה שיותר מהר וחזק יותר", סיפר גולסה בראיון לאתר הרשמי של מכבי ת"א. "היה מבאס לצאת בדקה כל כך מוקדמת. הרגשתי מצויין עם עצמי בחודש האחרון, אבל זה קורה בכדורגל. צריך להסתכל קדימה ולחזור חזק יותר".
 
 
אחרי שלא נכנס להרכב של שוטה ארבלדזה בתחילת העונה, שמועות שצצו דיברו על עזיבה מוקדמת של גולסה, אך הוא הכחיש: "לא חשבתי לעזוב. התבגרתי המון בשנתיים שהייתי ביוון, התרגלתי שם לשחק המון, אבל ידעתי שאני מגיע למקום שרץ כבר כמה שנים וייקח לי זמן להתאקלם. שמח שהייתי סבלני ועבדתי קשה וזה השתלם".
 
"אצלונו בארץ מבקרים כמעט כל שחקן, אז במקצוע שלנו אנחנו צריכים לדעת להתמודד עם הדברים האלה", המשיך גולסה. "אני יודע מה אני יכול לתת למכבי ועדיין לא ראיתם כלום.מאוד מבאס שנפצעתי, אבל יש עונה ארוכה ואני עוד אתרום הרבה".
 

גולסה מוצג במכבי ת"א: "היו לנו את אותן שאיפות" (האתר הרשמי)
 
השבוע הקרוב של מכבי ת"א יהיה קשה במיוחד. כבר בראשון היא תתארח בטרנר למשחק עונה ראשון מול הפועל באר שבע, וביום חמישי תפגוש את אלקמאר בנתניה. "אלו משוכות מאוד גבוהות, אבל הוכחנו שאנחנו יכולים לעמוד נגד קבוצות כמו אלקמאר ומקווה שנעשה זאת שוב", אמר הקשר.
 
על העמדה המועדפת וחברים לקישור: "גדלתי בתור תפקיד התקפי, למדתי לשחק 50-50 ואני אוהב את התפקיד הזה. כל מאמן חושב שאתה יכול בתפקיד אחר, אעשה כל מה שהמאמן יגיד לי. יש לנו את אותה הרמה לא משנה מי משחק לידי". על הסיבה שבחר לעבור למכבי ת"א: "השאיפות שלנו תואמות, חשבתי המון לפני שהגעתי, חזרתי אחרי שנתיים ורציתי קבוצה שרצה".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ