תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אסייג: "רוצה שבני יהודה לא תפחד מהיריבות"

אסייג: "רוצה שבני יהודה לא תפחד מהיריבות"
המאמן החדש של הזהובים מתכונן למשחק הבכורה בליגה נגד בית''ר בטדי
בני יהודה עם המאמן יעקב אסייג ייצאו ביום שני לאצטדיון טדי למפגש נגד בית"ר ירושלים. זה יהיה משחק ליגה ראשון של אסייג שהחליף את אריק בנאדו. בני יהודה מתחת לקו האדום עם 6 נקודות וניצחון אחד בודד בליגה העונה. באמצע השבוע הפסידה בני יהודה בגביע הטוטו למ.ס.אשדוד.
 
אסייג התייחס למשחק הקרוב: "לא אוכל להגיד שבני יהודה מוכנה במאה אחוז למשחק כי היא ממש לא. השחקנים יגיעו לאצטדיון טדי כדי לתת מאה אחוז ואם זה יצליח אשמח מאוד. אני ואסי בלדוט נמצאים בראש הצוות המקצועי ולא מעניין אם אני מספר אחד, שתיים או שלוש. אני חושב רק על טובת הקבוצה. לגבי המחויבות של השחקנים חובה לשאול אותם".
 
 
"אני רוצה שבני יהודה תהיה קבוצה שהאוהדים אוהבים לראות אותה משחקת. קבוצה אשר מיישרת מבט ולא פוחדת מהיריבה. שחקנים שלא מתייאשים גם אם קיבלה שער ומשחקים רגיל ואז התוצאות יגיעו", סיכם המאמן.
 
הקפטן איציק עזוז הוסיף: "מה שהכי חשוב זה שכול מי שעולה למגרש ייתן מעצמו מאה אחוז, כי זה הבסיס בכדורגל. בית"ר ירושלים קבוצה קשה ואנחנו מכבדים אותה, באים לטדי לעשות תוצאה טובה ולשוב משם עם נקודות. מאז שיעקב אסייג מונה למאמן הראשי יש בקבוצה רצון גבוה יותר וחובה להתחיל להביא תוצאות".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ