תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

4 סיבות למה הפועל ב"ש תנצח הערב

4 סיבות למה הפועל ב"ש תנצח הערב
אם האדומים ינטרלו את בן חיים החלוץ ומדוניאנין, הנקודות לא יברחו מהנגב

אני אפתח בהימור: הפועל ב"ש תנצח הערב את מכבי ת"א. אתם יודעים מה? אני אקשט את עצמי גם בתיקו. היא לא תפסיד, ולא רק בגלל יתרון הביתיות.

 

המאמן. ברק בכר עדיין לא הוכיח שהוא טוב יותר משוטה אברלדזה. על המסקנות הסופיות נספר בחודש מאי, אבל בנקודת הזמן הזו הוא יותר שלם, שוחה בחומר, מכיר היטב את היריבה ומוביל סגל שחקנים עדיף.

 

 

אברלדזה, לזכותו ייאמר, קיבל קבוצה עם פגיעה בשאסי. אוסקר סקאריונה, וידאר קיארטנסון, לא משנה מי - לא מסוגלים להחליף את ערן זהבי. כדי להביא תחליף ראוי לכוכב שכבש בקצב של שלושים שערים בעונה צריך עשרות מיליוני יורו, ולא לחבר טלאי על טלאי.

 

אז אברלדזה נמצא בעיצומו של תהליך, שבו עדיין לא מצא את עצמו. בשבוע שעבר, נגד מכבי חיפה, זה היה משחק הליגה היחידי עד עכשיו שבו הוא היה חייב למצוא פתרון יצירתי, ונכשל. הפועל ב"ש טובה יותר ממכבי חיפה – סמנו 1.

 

ארבלדזה. קיבל קבוצה עם פגיעה בשאסי (עדי אבישי)

 

ובוא נתעכב לרגע על משחק ההגנה של הצהובים. הייתי משוכנע שמאיתן טיבי ייצא בלם ברמה אירופית. יש לו מהירות, כוח פיזי אדיר ונחישות, אך הבעיה שלו היא שלצד יתרונותיו יש יותר מדי חורים בעבודה. כמעט בכל משחק אפשר לאתר אצלו את הפלופ. הדי מדאיג יש לומר. תוסיפו אליו את טל בן חיים, הפרטנר שלו למרכז ההגנה, שכמה שלא תהפכו את זה - הוא רחוק מהבלם המדוגם שיצא בזמנו לבולטון, והנה לכם נקודת תורפה לתפארת.

 

האדומים מבירת הנגב תוקפים עם כל התותחים הכבדים שלהם באצטדיון טרנר. זו קבוצה שבשלושת משחקי בית העונה כבשה לא פחות מעשרה שערים(!), כזו שיכולה להרשות לעצמה להעלות מהספסל את מאור בוזגלו, לפעמים את בן שהר, ואולי זה בכלל אליניב ברדה, שחוזר סוף סוף לכושר. אם ההתקפה של הפועל ב"ש תהיה בזון - סמנו 1.

 

בוזגלו. באר שבע יכולה להרשות לעצמה להעלות אותו מהספסל (אודי ציטיאט)

 

מאמן מכבי חיפה, רנה מולנסטיין, עשה שיעורי בית לקראת המשחק מול סגנית האלופה. הוא ידע שכדי לעצור את המכונה המשומנת של אברלדזה הוא יצטרך לחסל את חאריס מדוניאנין, המנצח הבוסני, ולפרק את היצירתיות והאכזריות שמספק טל בן חיים באגף שמאל.

 

זה המפתח העיקרי של האדומים - למנוע מהשניים האלה לפרוח, ומה שיכול לפגוע בה זו דווקא הכוונה להיות בעלת הבית הערב. בניגוד למכבי חיפה, שהבינה שהיא תצטרך לסגור מאחור ולעקוץ במתפרצות, הפועל ב"ש תרוץ קדימה. לא תפסיק לרוץ קדימה.

 

בן בסט. כמה פעמים חשבנו שהנה באה הפריצה? (עדי אבישי)

 

אם יתנו למדוניאנין ובן חיים את המרחבים, הם מסוגלים להעניש קשות את היריבה, אבל חייבים גם להזכיר שהפועל ב"ש בכלל לא פראיירית. בשבעה משחקים היא ספגה רק שלושה שערים(!). יש לה צמד בלמים מעולה וקישור הגנתי משובח. אם הכישרון של מכבי יינעל בחדר האטום - סמנו 1.    

 

עדן בן בסט כבש אמנם צמד בניצחון 2:3 על קריית שמונה בגביע הטוטו, אבל כמה פעמים כבר חשבנו שהנה באה הפריצה, אבל במקומה שוב התמקמה האכזבה? ומה תגידו על ברק יצחקי? שני חלוצים, שאמורים היו להיות נשק יום הדין, ובמקום זאת אנחנו מקבלים כותרות על דיכאון מדקות המשחק וממעמדם. אם זו תמשיך להיות המגמה של השפן מהשרוול, אתם יכולים בשקט לסמן 1.

 

נ.ב

במקרה של ניצחון תל אביבי הערב בטרנר, הסוכנות תיסגר, והכסף לא יוחזר. ראו, הוזהרתם.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ