תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בן שמעון: מותר לקהל לכעוס. קליימן: לא אשן

בן שמעון: מותר לקהל לכעוס. קליימן: לא אשן
מאמן בית"ר אחרי ה-2:2: "היינו צריכים לנצח למרות הטעות". אסייג: "אני כאן"

המשבר בבירה הולך ומעמיק. שבוע סוער במיוחד עבר על בית"ר ירושלים, וכדור השלג צפוי להמשיך ולהתגלגל אחרי 2:2 ביתי מול בני יהודה, במשחק בו כבר עלו ליתרון מוקדם משער של איתי שכטר.

 

ביציע המזרחי הגיבו למהפך של הכתומים בדקה ה-52 מראשו של מרקו יובאנוביץ' בשריקות בוז צורמות ומיד לאחר מכן, כאשר שכטר הוחלף בעידן ורד (חלוץ בקשר), שוב נשמעה שירת "תתפטר" לעבר המאמן רן בן שמעון, כפי שקרה לא אחת בשבועיים האחרונים.

 

 

"המשחק יכול היה ללכת לשני הכיוונים, אבל אין ספק שהפסדנו שתי נקודות כי אנחנו צריכים לנצח בבית את בני יהודה", אמר בסיום מאמן בית"ר ירושלים, שדווקא השחקן שהעלה מהספסל הצליח לאזן, "אנחנו מחמיצים הרבה מאוד ודברים לא כל כך הולכים לנו, זו תקופה לא קלה".

 

על הטעות הקשה של בוריס קליימן אמר המאמן: "אני לא מדבר עם שחקנים שעושים טעויות. אני לא כועס על בוריס, זה מה שהוא חשב שהוא צריך לעשות באותו רגע והוא גם הציל אותנו אחר כך. זה חלק מהמשחק, היינו צריכים לנצח ללא כל קשר לטעויות שלא אדבר עליהן".

 

"היינו צריכים לנצח ללא קשר לטעות של קליימן" (דני מרון)

 

בן שמעון התייחס גם לכך שהיה זה 2:2 רביעי שלהם העונה בשמונה מחזורים: "לא מצאנו את האיזון, אנחנו מחפשים אותו עדיין. מבחינה התקפית זה היה טוב מאוד מבחינתי, אנחנו שולחים הרבה שחקנים למעלה ויש לזה מחיר, אבל היינו צריכים להבקיע יותר - בעיקר במחצית הראשונה. החבר'ה עשו מאמץ גדול ואנחנו ממשיכים הלאה".

 

המאמן שידר המון רוגע לעיני המצלמות תחת תקופה זו ונשאל על קריאות האוהדים שדרשו ממנו להתפטר: "הקהל נתן תצוגת עידוד ואני לא אומר את זה בשביל להחמיא. השחקנים היו צריכים את העידוד והקהל דחף ועודד גם בדקות שהיה קשה. מותר להם להביע את דעתם ואפשר להבין את הכעס שלהם. יש תקופות כאלה, אבל זו עונה ארוכה מאוד ויש כאן קבוצה טובה מאוד, אתם ראתים את זה, ובסוף נעלה על המסלול הנכון".

 

מה חשבו טביב ודמאיו על איבוד נקודות נוסף? (דני מרון)

 

לאחר מכן התייצב גם בוריס קליימן מול המצלמות והודה: "אני לא אשן טוב בלילה, אבל כולם עושים טעויות. קיבלתי החלטה לא טובה בסופו של דבר. שמח שהקבוצה ידעה להתעשת. הפנים קדימה, לפחות לקחנו נקודה".

 
"אני חושב שאני יודע להרים את עצמי", המשיך השוער, "התבאסתי באותה שנייה, אבל שוער צריך לדעת להרים את עצמו ולהמשיך לשחק. אם אני אוריד את עצמי אז נחטוף עוד כמה גולים".
 
השוער גם הציל את קבוצתו מהפסד עם הצלה פנטסטית עמוק בתוספת הזמן ואמר על כך: "שמח שעזרתי להחזיר את המעט שלקחתי. אני לומד מהטעויות ומסתכל כבר לעבר המשחק בשבת".
 
על המרחק מהצמרת קליימן הוסיף: "אנחנו קבוצה טובה והתקפית. נכנסנו ללופ של תוצאות לא טובות. אני מאמין בקבוצה ובטוח שכבר ביום שבת ננצח".
 

"לפחות לקחנו נקודה", קליימן מנסה לעודד על רקע האכזבה (דני מרון)

 

מאמן בני יהודה יעקב אסייג היה מתוסכל בסיום והודה: "אני מאוד מאוכזב, כי היינו ארבעה על אחד בתוך תוספת הזמן. במצבנו אנחנו צריכים להסתכל קדימה".

 

כשנשאל אם הוא מאמין בסגל הקיים וביכולתו לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר הבהיר "זה מה שיש. הפצועים יחזרו ויש לנו שישה זרים. אני מקווה שכולם יהיו כשירים ליום שבת, אבל נסתדר בכל מקרה. אני פה בשביל בני יהודה ואם לא אז אין בעיה".
 
לסיום אמר פעם נוספת כי הוא מתכוון להישאר בתפקיד המאמן הראשי כל עוד זה תלוי בו: "כמה שהם ירצו, איך שהם ירצו, אני כאן. 99 אחוזים ממאמני ליגה הם זמניים. כל עוד בני יהודה תרצה אותי אני אהיה כאן".

 

אסייג אולי מחייך, אבל מאמן הכתומים מאוכזב מהתיקו (דני מרון)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ