תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפסד לרעננה עשוי לגרום לעזיבת רן בן שמעון

הפסד לרעננה עשוי לגרום לעזיבת רן בן שמעון
המאמן זכה לגיבוי זמני. בקבוצה מבהירים: המפתח במשחק הקרוב

בית"ר ירושלים מסרבת להתרומם. חניכיו של רן בן שמעון סיימו אמש (שני) ב-2:2 מאכזב עם בני יהודה ושוב הוכיחו כי מעבר להרכב יש עוד לא מעט דברים שהמאמן צריך לעשות על מנת להוציא את הקבוצה מהבוץ.

 

בקבוצה הביעו ביקורת על הגישה של המאמן כלפי השחקנים כאשר חלקם לא מבין מדוע המאמן מאשים את כולם אבל לא מסתכל מדוע דווקא אצלו בקבוצה דברים יוצאים החוצה.

 

 

בן שמעון התייחס לסוגיה: "יש כאלה שמנפחים ויש כאלה שממציאים", אמר המאמן והאשים את כלי התקשורת במצב הקבוצה: "אין ספק שאם נרצה לחפש חברה ממורמרים נמצא בכל מקום. לא יוצא מבית"ר יותר ממקומות אחרים אבל כאן יצאו דברים מפרופורציות ועם זה צריך להתמודד".

 

מעבר לכך ניסה המאמן למצוא נקודת אור במשחק: "אפשר לראות שידענו לחזור גם בתקופה כזו מ-2:1 בזמן שקורים לנו דברים קצת לא צפויים. ראינו קבוצה טובה ואיכותית. פספסנו פה שתי נקודות".

 


בן שמעון, הלחץ גובר (דני מרון)

 

על החילוף התמוה של איתי שכטר שחזר לאחר תקופה ארוכה להבקיע אמר: "זה היה שיקול מקצועי נטו".

 

גורמים בקבוצה הביעו תמיכה ואמון בבן שמעון וטענו כי ישיב את הקבוצה למסלול אולם גם האופטימיים ביותר מודים כי הפסד לרעננה עשוי להוביל לסיום דרכו של המאמן בקבוצה. אגב רעננה, המאמן חיים סילבס הגיע לעקוב מקרוב אחרי היריבה הבאה שלו.

 

|
קליימן, עדיין חלק מהצמרת? (דני מרון)

 

שחקן נוסף שדווקא קיבל חיבוק חם מהקבוצה היה השוער בוריס קליימן שביצע טעות נוראית שהובילה לשער הראשון של הכתומים אך זכה לקריאות עידוד מהקהל ולא מעט דברי חיזוק מחבריו. בסיום הציין: " לפעמים עושים טעויות. יכול להיות שזה הלחץ של כל מועדון ושלנו והציפיה לנצח אני סומך על הקבוצה שנחזור לנצח כבר בשבת".

 

"שני ניצחונות ונדבק חזרה לצמרת. אף אחד לא בורח נכנסנו לתקופה של פחות נקודות אבל אנחנו נחזור לנצח", סיכם השוער.

 


בינתיים הפנים אומרות הכל (דני מרון)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ