תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

עטר, ורמוט, קהת, לביא ושאר הלהקה מציגים: מהפכה ירוקה

מגובשים מאי פעם |
מכבי חיפה חזרה? השחקנים, שפורחים לאחרונה, הגיעו לתמוך בקבוצת כדורעף הנשים של המועדון. קינן: "הן מדהימות. צריך לבוא יותר". וגם: הבילוי המשותף של הכוכבים. לירון שרון עם מבט מבפנים
אפשר להרגיש את הטירוף באוויר לקראת הדרבי החיפאי. מכבי חיפה תנסה להמשיך את רצף הניצחונות ולהכריע את המפגש הפיקנטי מול היריבה העירונית. על פי ההערכות, אגב, כ-18,000 אוהדים ירוקים צפויים להגיע למשחק, אותו תארח הפועל. עוד לפני הדרבי, אפשר להרגיש את השינוי שעובר המועדון מהכרמל בדברים הקטנים. כמובן שהניצחונות עזרו, אבל מה תגידו על הגיבוש?
 
זמן איכות. שחקני מכבי חיפה צופים בקבוצת כדורעף הנשים של המועדון
 
במועדון הירוק החליטו לפרגן לקבוצת הנשים של מכבי חיפה בכדורעף, שעשתה היסטוריה כשהייתה הקבוצה הישראלית הראשונה שהשתתפה בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות. זו לא הפעם הראשונה שהחיפאיות עושות את הבלתי ייאמן. בעונה שעברה הן קטפו אליפות וגביע לראשונה בתולדות המועדון.
 
 
אז מי הגיע לפרגן? מבין אלף הצופים שנכחו בהפסד 3:1 לדוברובה גורניז׳ה הפולנית, מצאנו את המאמן רנה מולנסטיין, טור כריסטיאן קרלסן והצוות המקצועי בנוכחות מלאה. אם תהיתם, אז היה גם ייצוג מרשים של שחקני מחזיקת הגביע: דקל קינן, רועי קהת, נטע לביא, גליינור פלט, גארי קאגלמאכר ומארק ואליינטה שהתרשמו מהשחקניות בירוק. 
 
פעם ראשונה שלהם בכדורעף. תבואו יותר
 
אם אהבתם את הגיבוש החיפאי, אז גם אנחנו. כששאלנו את דקל קינן, אם זו מסורת של המועדון לפרגן לענפים נוספים, הוא סיפר: "זאת הפעם הראשונה שאנחנו מגיעים לראות כדורעף וללא ספק צריך לעשות את זה יותר. יש כאן שחקניות מדהימות והענף הזה מרשים. היינו מעורבים גם בגיוס הכספים בהד סטרט של מועדון כדורעף הנשים. זה כבוד עבורנו שהן מחזיקות בשני התארים החשובים".  
 
גם בזמנם הפנוי, כשהם לא צופים בכדורעף, השחקנים הירוקים משתדלים לבלות יחדיו על מנת לחזק את הקשר. אלירן עטר, גילי ורמוט, סאן מנחם ועומרי גלזר הלכו לאכול גלידה ולא פחות חשוב: גם דאגו לתעד את זה. מתוקים, לא?
 
זמן איכות בירוק
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ