תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

האוהדים קיללו. לוזון: יש לי חלק בהפסד לאשדוד

האוהדים קיללו. לוזון: יש לי חלק בהפסד לאשדוד
מאמן הפועל תל אביב אחרי ה-1:0: "מתסכל". השחקנים שמעו מהקהל: "אתם בושה"

אחרי שלושה מחזורים טובים בהם צברה שבע נקודות, הפועל תל אביב חזרה להפסיד כשנוצחה 1:0 באשדוד, הפסדה השלישי העונה. עשרות אוהדי הפועל ת"א המתינו לשחקנים בסיום וגידפו אותם: "אתם בושה וחרפה. ליגה א'".

 

"אחד המשחקים היותר מתסכלים", אמר גיא לוזון שהתקשה להביע את אכזבתו מהיכולת של קבוצתו, "שלטנו בצורה מוחלטת, אך לא הגענו למצבים ממשיים. אשדוד תקפה מעט מאוד ובהתקפה אחת הם כבשו וזה שירת את המטרות שלהם".

 

 

"אין לי שום טענה לרצון ולמחויבות של השחקנים", הסביר לוזון, "יש משחקים שהפס האחרון וההרמה האחרונה לא הולכת. פתחנו טוב גם את החצי השני, אך שוב, לצערי זה לא הספיק. יש לי חלק בהפסד. הייתה בעיה בקצב במחצית הראשונה. במחצית השנייה הצלחנו להשתפר ואז הייתה בעיה במסירה האחרונה".

 

"מה שהיה היה. הקבוצה הטובה לא ניצחה היום", סיכם המאמן במרירות, "זה הכדורגל. לא היינו תכליתיים ולמיקום בטבלה אין שום קשר. אנחנו מתייחסים לכל משחק לגופו ואת הסיכומים נעשה בסוף השנה ולא עכשיו".

 

בצד השני, התחושה הייתה בין שמחה להקלה. אשדוד רשמה ניצחון ראשון העונה (וראשון אחרי 24 מחזורים בליגת העל), בבכורה של יוסי מזרחי כמנג'ר מעל רוני אוואט. אך הפיחות במעמד ממש לא הפריע למאמן, להיפך.

 

"תחושה עילאית", אמר אוואט, "ניצחון ראשון לאחר 24 מחזורים. חיכינו ליוסי, קשה להסביר במילים כמה הוא מוסיף לנו. הוא פרופסור לכדורגל. יש לי ולו מטרה משותפת והיא המועדון. הספסל שלנו שמח, אין שום אגו, אנחנו חושבים רק איך לנצח ולעזור לקבוצה להיות טובה יותר".

 

"בתחילת העונה יצרתי רף מסוים", הוסיף אוואט, "הניסיון של יוסי עזר להוריד אותנו לקרקע. אז גם היום זה רק משחק אחד, אבל צריך להיות רגועים. אני מקווה שאחרי הפגרה נצא מהמקום שאנחנו נמצאים בו, אבל נעשה את זה צעד אחרי צעד. יש לנו כאן חבורה של גברים. לא פשוט להחזיק חדר הלבשה אחרי כל כך הרבה זמן בלי ניצחון".

 

אחרי שהחמיא למזרחי על העזרה והתנופה שהביא, חשף המאמן שהיה מעורב מאוד בהחלטה של ג'קי בן זקן להשיבו למועדון. "ההבאה של יוסי מזרחי הייתה ביני לבין ג'קי. אנשים במועדון אפילו לא ידעו כלום. עכשיו נשמור על רוגע וצניעות, נעשה תיקונים ומצפה לנו קרב כבר בעוד שבועיים. נגיע מוכנים".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ