תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ורמוט: "הסגלים של ב"ש ומכבי ת"א טובים יותר"

ורמוט: "הסגלים של ב"ש ומכבי ת"א טובים יותר"
קשר מכבי חיפה אחרי הדרבי. יואב כץ: "עם יכולת כזו נהיה בפלייאוף העליון"
"היו לנו משחקים נהדרים מול מכבי ת"א ואשקלון, אבל הדרבי תמיד קשה", סיכם רנה מולנסטיין, מאמן מכבי חיפה את ה-0:0 מול הפועל בסמי עופר, "ידענו את זה ולא הצלחנו לנצח. עדיף לקחת נקודה מאשר כלום. אנחנו בתחילתו של תהליך, נמשיך לעבוד ואני מקוה שננצח כבר במשחק הבא".
 
 
ההולנדי הוסיף: "הפועל שיחקה טוב במחצית הראשונה והמחצית השנייה היתה הרבה יותר חיובית מהבחינה שלנו. מגיע קרדיט לשוער של הפועל, הוא נתן מדהימות. אני שמח ששמרנו על רשת נקייה, שבע נקודות משלושה משחקים זה טוב מאוד".
 
אלי כהן: הדרך לא פחות חשובה מהתוצאה ואני מרוצה
"אנחנו משחקים טוב כבר תקופה ארוכה ולא תמיד זה מתבטא בתוצאות", אמר אלי כהן מאמן הפועל חיפה,  "בחצי השני הם הפעילו מכבש. היו שתי מחציות שונות והתוצאה משקפת".
 
ממן. "מהשחקנים המובילים של שלנו", אמר כהן (ערן לוף)
 
כהן הוסיף: "לא פשוט להגיע אחרי שלושה הפסדים למשחק מול מכבי חיפה ולהשיג תוצאה טובה. הדרך לא פחות חשובה מהתוצאה ואני מאוד מרוצה".
 
על חנן ממן: "מדובר בשחקן מוכשר ומהשחקנים המובילים שלנו. הוא היה צריך לעבור תהליך, היה חסר לו כושר גופני אבל הכישרון שלו לא מוטל בספק".
 
על מעמדו המעורער בקבוצה: "אני חי עם זה כל כך הרבה זמן, מנסה לנטרל רעשים ולהתמקד בעבודה. זה מחלחל לקבוצה לפעמים, אבל יש כאן אווירה טובה, הקבוצה שלנו שמחה ונקייה".
 
"צריך לעבור תהליך". כהן על ממן (ערן לוף)
 
גילי ורמוט היה אחד הבולטים במכבי חיפה, במיוחד במחצית השניה. וככל שהוא היה מעורב והשפיע יותר, נראה כי כך גם האכזבה גדולה יותר.
 
"באנו כדי לנצח ולהמשיך במומנטום", הסביר ורמוט, "המחצית ראשונה הייתה פחות טובה, בשניה ידענו שנשתלט גם בזכות כושר גופני עדיף ונמשיך ללחוץ. הכדורים לא נכנסו, השוער שלהם היה ביום טוב. די מאוכזבים".
 
"באנו כדי לנצח", ורמוט (ערן לוף)
 
אחרי שני ניצחונות מרשימים על מכבי ת"א והפועל אשקלון גם השחקנים הירוקים הרגישו את הציפיות. "באנו כפייבוריטים ברורים, אבל לא התעסקנו במה שנכתב בתקשורת. הפועל חיפה קבוצה לא פראיירית, באו, נאבקו וכל הכבוד להם".
 
גם במשחק פחות טוב, ורמוט התעקש שיש התקדמות, אם כי הקבוצה שלו עדיין לא שווה באיכותה לשתי הפייבוריטיות לאליפות. "בלי קשר לזה שלא הפסדנו, רואים כדורגל ושיטה. מגיעים למצבים והשפעה של מאמן. אבל
כרגע, הסגלים של מכבי תל אביב והפועל באר שבע איכותיים יותר".
 
הקהל האדום. הבעלים מרוצה (ערן לוף)
 

בצד המקומי, מי שבעיקר נראה מרוצה הוא יואב כץ. בעלי הפועל חיפה החמיא לשחקניו בסיום. "היו לנו הזדמנויות של כמעט 100% והחמצנו. שיחקנו מצוין נגד קבוצה נהדרת כמו מכבי חיפה. הם היו טובים יותר בחצי השני אבל גם אז הגענו למצבים. השחקנים נלחמו, עשו הלוך חזור, הרבה זמן לא ראיתי כזו רוח לחימה בהפועל חיפה".

 

על אלי כהן: "המאמן עשה עבודה מצוינת. הדברים היחדים שבטוחים בחיים זה מוות ומיסים. אנחנו צריכים להביא את היכולת הזו מול הקבוצות בחלק התחתון ובזה עד כה נכשלנו".

 

על המטרות: "מכבי חיפה קבוצה נהדרת, אנחנו לא נפלנו ממנו. במחצית ראשונה היינו טובים יותר. אם נשמור על היכולת הזו כל השנה אנחנו נהיה בפלייאוף העליון בטוח. אבל, אני מדגיש, אנחנו צריכים לשמור על היכולת הזו כל העונה".

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ