תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אבוקסיס צפוי להיפרד מסכנין כבר בינואר

אבוקסיס צפוי להיפרד מסכנין כבר בינואר
מכירת ז'אורז'יניו עלולה להוביל לעזיבת המאמן. "בני יהודה מחכה", טען בכיר
ז'אורז'יניו מתכנן כבר תקופה ארוכה לעזוב את בני סכנין, דבר שסביר להניח יקרה בינואר הקרוב לאור העובדה כי חוזהו לקראת סיום ומעברו האפשרי למכבי חיפה הולך ונהיה ריאלי במיוחד, אך לספורט1 נודע כי אם הברזילאי יעזוב - גם המאמן לא יישאר.
 
יוסי אבוקסיס אמר לסביבתו הקרובה כי עזיבה של ז'אורז'יניו תפגע קשות בסיכויי הקבוצה להגיע גם השנה לפלייאוף העליון ואף עלולה לדרדר את הקבוצה לתחתית, אחרי שבחלון ההעברות האחרון כבר הצליח המאמן לטרפד את מעברו של הקשר למכבי חיפה בטענה כי הקבוצה איבדה מספיק מכוכביה, לאחר שפיראס מוגרבי, שלומי אזולאי ושחקנים נוספים התקדמו.
 
 
בניגוד לחלון הקיץ, בסכנין נחושים למכור את ז'אורז'יניו בינואר בידיעה שאם יסיים את העונה בקבוצה הוא יעזוב בוודאות וקופת המועדון לא תזכה לתמורה. ההערכה היא כי ניתן יהיה למכור אותו סביב 800 אלף יורו.
 
אבוקסיס. עזיבת הכוכב תוביל גם לזעזוע על הקווים (עדי אבישי)
 
גורם בכיר שנמצא בסוד העניינים אמר היום לספורט1: "יוסי לא אוהב את המהלך, אבל הוא לא ייכנס לעימות פומבי עם ההנהלה ויכניס את המערכת לסחרור שיגרום להפסדים. ללא כל קשר ממתינה לו בני יהודה, שם יעקב אסייג ממלא חור עד שהוא יגיע. זה לא קל לעזוב את המשפחה ולנסוע כל יום חצי מדינה ולחזור, כשיכול להיות לך חוזה מפנק אצל החבר הכי טוב ברק אברמוב ועוד ליד הבית".
 
עוד סיפר אותו בכיר: "ז'אורז'יניו יהיה הקש האחרון שישבור את אבוקסיס. מה ישאר לו לעשות שם בלי האס הכי חזק שלו?".
 
יוסי אבוקסיס אמר לספורט1 בתגובה לידיעה: "אני בכלל לא מתעסק במה שיקרה בינואר, זה עוד רחוק. מה שמעניין אותי זה אך ורק המשחק הקרוב שלנו וכולם צריכים להתעסק אך ורק בו".
 
יעזוב, השאלה אם בינואר כמו שהוא בטוח. ז'אורז'יניו (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ