תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צירבס: "יש פוטנציאל. הדר יכול לקחת אותנו רחוק"

צירבס | צילום: עדי אבישי
סנטר מכבי ת"א על ההתחלה והגעגוע לחבר ("מילר מכיר אותי על עיוור")

הסנטר הגרמני מאיק צירבס הגיע כתקווה גדולה מהכוכב האדום אבל ידע תקופה לא פשוטה במכבי תל אביב. הסנטר שהגיע עם קווינסי מילר מהכוכב האדום נקטל נוכח יכולתו. עכשיו אחרי הניצחון המזהיר 77:87 על פנרבחצ'ה הוא אופטימי יותר ומתחיל להתחבר.

 

בראיון לספורט1 הוא מספר על ההתאלקמות, שינויי המאמנים וגם החבר שחסר.

 

  • סופרגול: בואו לזכות באסים הבלעדיים של ספורט1

 

איך ההרגשה בעקבות הניצחון על פנר?
"נפלאה, ידענו שייקח לנו זמן להתחבר אבל אנחנו מתחברים ממשחק למשחק. יש לקבוצה הזו פוטנציאל גבוה מאוד ואנחנו מתחילים להראות את זה, עכשיו המטרה להמשיך".

 


"אוכיח את עצמי, לא אכפת לי מה אומרים" (עדי אבישי)

 

באופן אישי עברה עליך תקופה לא פשוטה.
"לוקח זמן להתאקלם, במכבי נותנים לי הרגשה מצוינת, אני מרגיש פה כמו בבית ונותן את הכל על מנת להצליח עם הקבוצה. אני אוכיח את עצמי במגרש ובאמת שלא משנה לי מה אומרים עליי".

 

קשה לך בלי קווינסי מילר.
"הוא חבר טוב, הוא מכיר אותי על עיוור והוא שותף לנשק. כשקווינסי יחזור כל הקבוצה תיראה הרבה יותר טוב אבל זה לא תירוץ לפתיחת העונה שלנו. ידענו שייקח לנו זמן".

 

מה יש לך לומר על ארז אדלשטיין?
"בניגוד למה שפורסם, אין לי דבר נגד ארז, הוא איש כדורסל, אני מכבד אותו כמאמן. הקבוצה החליטה על שינוי כנראה כי המשחק שלנו לא עמד בציפיות. מאמן זה תפקיד אכזרי אבל ארז יסתדר".

 


"יכול להוביל אותנו למטרות גבוהות" (אודי ציטיאט)

 

ועל רמי הדר?
"איש מקצוע מעולה שתורם לנו המון. הוא מנהל טוב את המשחק ומעביר אימונים ברמה גבוהה. השחקנים רוחשים לו המון כבוד והוא יכול להוביל אותנו למטרות הגבוהות שאנחנו מכוונים אליהם".

 

הפסד לקאזאן ישנה את הזמירות.
"דווקא יש בי אמונה שננצח, אנחנו באים בתנופה, הניצחון הזה חיבר אותנו והכניס המון ביטחון. אני מאמין שאנחנו בקו עליה. הקבוצה שלנו היא מהטובות ביורוליג ונוכיח את זה".

 

סוני ווימס סוף סוף תפס פיקוד.
"זה סופרסטאר. נשק קטלני שובר שוויון שאין לקבוצות אחרות תשובות אליו. עוד יראו ממנו דברים גדולים השנה וכל מי שקטל אותו שייקח בחשבון שזהו אחד מהשחקנים הגדולים ששיחקו במפעל".

 


סופרסטאר בפעולה, ווימס באימון בקאזאן (אודי ציטיאט)

 

פיינל פור זו אופציה?
"אני מבטיח שנעשה את המיטב, אני בטוח שנהיה בתמונה עד השלבים הסופיים, ואז זה עניין גם של ניסיון מזל ועוד אלמנטים. תצפו מאיתנו להרבה השנה ואנחנו לא נאכזב".

 


מתאקלם בצהוב, צירבס (אודי ציטיאט)

סופרגול: בואו לזכות באסים הבלעדיים של ספורט1

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ