תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"קיארטנסון יגרום לכולם להאמין בו, סקורר ברמה"

"קיארטנסון יגרום לכולם להאמין בו, סקורר ברמה"
האיסלנדי העניק 1:2 יקר בק"ש. איגייבור התעמת עם חלק מהאוהדים

שער הניצחון בתוספת הזמן וידאר קיארטנסון שחרר לחץ עצום אצל מכבי תל אביב שהשיגה 1:2 חשוב בקריית שמונה והותירה את הפער מהפועל באר שבע על 5 נקודות.

 

גיבור המשחק היה וידאר קיארטנסון שיכול היה לכבוש אפילו עוד שערים. מי שרצו לעטוף את האיסלנדי היו איתן טיבי, יוסי בניון וברק יצחקי, שלושה שהתחברו אליו וגרמו להעלאת הביטחון אצל החלוץ שנרכש כאמור ב-3.5 מיליון יורו.

 

 

"זה יגרום לכולם לסמוך עליו. מי שהיה לו ספק, הבין שיש כאן סקורר ברמה", אמרו שחקנים.

 


"יגרום לכולם לסמוך עליו", קיארטנסון חוגג (ערן לוף)

 

יחד עם זאת, הצהובים שלטו בלא מעט דקות, אבל הרשימו בלשון המעטה. "בכדורגל צריך לדעת לצאת מתקופה לא טובה. חשוב לנצל מומנטום כדי לעבור לצעד הבא והניצחון הזה שולח את המסר שאנחנו עדיין במאבק", ציינו במועדון.

 

"לא שיחקנו טוב אבל העיקר הניצחון. אי אפשר לברוח כי משהו נראה כבוי", אמרו בסביבת המועדון כשהכוונה היא גם לגל אלברמן, האריס מדוניאנין ואוסקר סקאריונה שבישל לאיסלנדי את שער השוויון. אייל גולסה, יוסי בניון ועדן בן בסט עשויים לקבל עתה יותר דקות גם בגלל הירידה ביכולת אצל חבריהם.

 

המאמן שוטה ארבלדזה לא כלל בסגל פעם נוספת את דור פרץ שמעמדו לא ברור ואת עומרי בן הרוש. גם טל בן חיים שהיה חלש הוחלף בהמשך.

 


בן חיים, משחק פושר מאוד (ערן לוף)

 


ג'ורדי, בינתיים הוא בתמונה (ערן לוף)

 

מי ששוב התעמת עם חלק מהקהל היה הקשר הניגרי נוסא איגיבור שלא פתח בהרכב וזכה לקללות מצד חלק מהאוהדים שלא שכחו לו את התקרית בקריית שלום לאחר ה-0:0 נגד מכבי פ"ת. הקהל עצמו גידף את השחקן גם כשניגש עם חבריו להודות להם בסיום וקרא לשחררו מהמועדון.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ