"אני עוקב אחרי איגייבור ואוגו, כדאי שיתאמצו"

"אני עוקב אחרי איגייבור ואוגו, כדאי שיתאמצו"
מאמן ניגריה בוחר בקפידה את הסגל: "הליגה האירופית במה נהדרת עבורם"

גרנוט רור, מאמנה הגרמני של נבחרת ניגריה, שיגר מסר חד וברור לשני הניגרים שלו המשחקים בישראל ג'ון אוגו ונוסא אייגבור: "הם צריכים להיות בשיאם כדי לשחק במדי הנבחרת במוקדמות המונדיאל". ניגריה משחקת כיום ב"בית המוות" של הטורניר עם קמרון, זמביה ואלג'יריה כשרק הראשונה תעפיל לגביע העולמי ברוסיה. היא מדורגת כרגע בבית ב' ראשונה עם מלוא 6 הנקודות.


גם הפועל באר שבע וגם מכבי תל אביב ניצלו במרכאות מאליפות אפריקה בגלל שניגריה לא עלתה למפעל זו הפעם שנייה ברציפות, האליפות תתקיים בגאבון בין 14 בינואר ל-5 בפברואר.


לאוגו ואיגייבור יש סיכוי לשחק בניגריה בגלל שהקישור שלה לא חזק כמו ההתקפה. "הסופר איגלס" מתפארים בחלק התקפי משובח בו נכללים בין היתר קלצ'י איהנאצ'ו (סיטי), אחמד מוסה (לסטר), ויקטור מוזס (צ'לסי), אלכס אייוובי (ארסנל) ואודיון איגהלו (ווטפורד) כולם שחקני פרמייר-ליג, אבל בקישור יש פחות עומק.


"בדרך כלל מעטים מדברים איתי", ענה בחשדנות רוהר ל"ספורט1". "אני נמנע מלשוחח עם כתבים ויש כל מיני סוכנים ואנשים מטעם שמנסים לשכנע אותי להזמין שחקנים לנבחרת. לניגריה יש כל כך הרבה כישרונות שכל אחד דוחף את השחקן שלו".איגייבור, גם הוא בתמונה? (Gettyimages)


רוהאר המשיך לתהות: "אתה חבר של ג'ון אוגו או נוסא איגייבור? אני לא רוצה לומר לך שהם ישחקו במוקדמות של המונדיאל, אבל אני כן עוקב אחריהם למרות שהם משחקים בליגה פחות גדולה באירופה. אוגו היה כעת בסגל הרחב שלנו למשחק מול אלג'יריה".


"אני לא חושב שיש בעיה בעובדה שזו ליגה פחות טובה", הוסיף. "חושב שאוגו שחקן טוב ונוסא כמוהו. שניהם משחקים בליגה האירופית כך שקל יותר לעקוב אחריהם במשחקים באירופה".


"יש שחקן בגנק בשם ווילפרד אנדידי שאני יודע עד כמה לסטר רוצה אותו בינואר. יש לי כישרונות נוספים שלא לדבר על שחקני הרכב קבועים בתפקיד ג'ון אובי מיקל מצ'לסי ואוגני אונזי מטרבזונספור. שלושתם שיחקו נגד אלג'יריה במשחק האחרון בו ניצחנו 1:3 במוקדמות המונדיאל", הסביר את הדילמה.איהנאצ'ו, אחד מהעומק (Gettyimages)הוגן עם כולם, רוהאר (Gettyimages)


אז מה הוא מציע לשני הניגרים הבולטים במחוזותינו: "הגישה שלהם חייבת להיות מאוד חיובית. הם חייבים להתאמץ ולעשות את כל המאמצים. התחרות גדולה, אבל אני אומר זה את לכל השחקנים שלי בכל תפקיד. תגידו להם שאני הוגן עם כל השחקנים והעבודה שלי לא קלה. שיעבדו קשה זו הדרך היחידה".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ