תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בהפועל ת"א מפנטזים על הפלייאוף העליון

בהפועל ת"א מפנטזים על הפלייאוף העליון
האדומים מרוצים ומחמיאים ללוזון, אך יודעים שללא חיזוק זה לא יהיה קל
בהפועל תל אביב קיבלו את ה-1:1 בצורה טובה במיוחד. בניגוד לתחזיות האדומים המסובכים בתחתית הציגו משחק מצויין והצליחו להוציא תיקו חשוב מבית"ר ירושלים.
 
גיא לוזון קיבל מחמאות על התנהלותו בתקופה האחרונה, וההתעסקות שלו בכדורגל בתוך המשבר הכלכלי העובר על המועדון. "זאת הקבוצה של גיא לוזון", הכריזו במועדון. "מכאן אמורה לצאת קבוצה שתגיע לפלייאוף העליון".
 
 
למרות זאת, בהפועל ת"א מבינים שמדובר רק בנקודה אחת שמחייבת המשכיות. במשחק הבא האדומים ייצאו למשחק חוץ קשה נגד הפועל רעננה ונכון לעכשיו לא נראה כי חלון ההעברות הקרוב יביא איתו בשורה. "אין עכשיו את הכספים לשחרר שחקנים עם חוזים, ויהיה קשה מאוד להביא משהו בינואר", טענו במועדון. "הנקודה המוראלית לא הביאה לשינוי בהתנהלות הלא פשוטה, ולוזון יודע ומבין זאת טוב מכולם ". 
 
כבר בימים הקרובים ייפתח הליך הבוררות מול ארון שוינפלד שאינו בתוכניות של לוזון. החלוץ האמריקאי לא היה שותף לתדרוך המקצועי אתמול ולאורך האימונים, ולא תורגל בהרכב. לוזון קבע זאת מראש ונראה שגם השחקן עצמו כבר משלים עם מעמדו וחושב על קבוצתו הבאה. 
 

שוינפלד. כבר חושב הלאה? (דני מרון)
 
מלבד מכבי תל אביב מוזכרת בימים האחרונים גם הפועל באר שבע בתור קבוצה אליה שוינפלד עשוי להגיע. גורמים הקשורים לחלוץ ולהפועל ת"א טענו לא פעם כי השחקן יימכר עוד לפני תום הבוררות. הקשר חן עזרא החלים מהפציעה בכתפו, שותף לקראת סיום המשחק מול בית"ר ואמור לשוב כבר נגד הפועל רעננה להרכב הפותח.
 

לוזון. זאת הקבוצה שלו (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ