תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ווינרים: ב"ש חזרה מ-2:0 ל-2:3 ענק על אינטר

ווינרים: ב"ש חזרה מ-2:0 ל-2:3 ענק על אינטר
לוסיו, ווקאמה ושהר כבשו. תיקו עם שערים בסאות'המפטון יעלה שלב

כשמוחמד גאדיר העביר את הקטנה ברחבה ובן שהר כבש את ה-2:3 לבאר שבע על אינטר, רמי ויץ יצא מגדרו והעלה נשכחות מהמשחק הענק ההוא בפארק דה פראנס, כשנבחרת ישראל ניצחה באותה תוצאה את נבחרת צרפת, מאיר אייינשטיין היה השדר אז ב-1993 והוא איבד את קולו ונכנס לפנתאון כמו המשחק עצמו.

 

אלא שהפעם השחקנים של ברק בכר יצאו מפיגור של 2:0 לניצחון 2:3 והפעם היה מדובר במשחק מכריע על הסיכויים לעלות שלב בליגה האירופית. תיקו עם שערים במחזור האחרון בסאות'המפטון (1:1, 2:2) יעלה את נציגת הנגב אל בין 32 הגדולות של אירופה.

 

 

המאמן של האלופה שטעה כל כך בהרכב עמו עלה למשחק, פגע בינגו בכל החילופים. מהראן ראדי בישל והיה השחקן המצטיין של האדומים במשחק, גאדיר בישל ושהר כבש את שער הניצחון הבלתי נתפש.  

 

מי יזכור כמה רע נראתה באר שבע במחצית הראשונ ה. באיזו קלות כבשו מאורו איקרדי ומרסלו ברזוביץ' את שני השערים לאורחים וכמה מבולבלים היו השחקנים של בכר. מה שנזכור זה את השער של לוסיו, הפנדל המוצלח של טוני ווקאמה אחרי הפריצה הנפלאה של מאור בוזגלו שגבתה את ההרחקה של סמיר הנדונוביץ'. ולקינוח כמובן שער ניצחון בדקה ה-93, שסיפק את המשך החלום ובקטנה שש נקודות על אינטר. מי היה מאמין.

 

הרכבים

באר שבע: דודו גורש, בן ביטון, שיר צדק, מיגל ויטור, לואיי טאהא, מיחאי קורהוט, ג'ון אוגו, אובידיו חובאן, מאור בוזגלו, טוני וואקמה, לוסיו.

 

אינטר: סמיר האנדנוביץ', דנילו ד'אמברוסיו, מירנדה, ג'ייסון מוריו, יוטו נגאטומו, פיליפה מלו (אסאנה נוקורי), אבר באנגה, מרסלו ברוזוביץ', אנטוניו קנדרבה, אדר, מאורו איקרדי.

 

מהלך המשחק

דקה 12
0:1 לאינטר -  אדר פרץ משמאל והעביר כדור בין רגליו של ביטון, איקרדי הקדים את צדק ודחק פנימה.


ויטור וחבריו נכנסו להלם מהשער המהיר (דני מרון)
דקה 25
0:2 - אדר מצא את ברזוביץ', שחתך מימין למרכז בלי הפרעה וירה כדור שטוח לקורה השמאלית ופנימה.


אדר בישל פעמיים, החברים שלו כבשו (דני מרון)
דקה 44
ווקאמה עבר יפה שני שחקני אינטר והתקדם, אבל מוריו גלש וחילץ ממנו את הכדור.
דקה 52
איקרדי הסתובב על השומר שלו וירה כדור למשקוף.
דקה 58
2:1 - ראדי הגביה מצוין לרחבה ולוסיו נגח פנימה.
דקה 71
2:2 - צדק נתן כדור עומק ענק לבוזגלו שניסה להגביה מעל האנדונוביץ'. השוער בלם אותו בעבירה והורחק. ווקאמה דייק בפנדל מול השוער המחליף קאריסו
דקה 80
שער של בוזגלו נפסל בטענה מוצדקת לנבדל.
דקה 86
מטווח של באר שבע, גאדיר, ראדי ובוזגלו מסתיים בידיים של קאריסו.
דקה 93
2:3 - אוגו פרץ מימין והעביר לקצה הרחבה, גאדיר נתן קטנה לאחור ושהר, חופשי לגמרי, שיגר מקרוב פנימה. ניצחון ענק ובלתי נשכח לבאר שבע.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ