תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נתנו לו צ'אנס: גלזר בולט בין הקורות של מכבי חיפה

נתנו לו צ'אנס: גלזר בולט בין הקורות של מכבי חיפה
נחטף ממכבי ת"א והפך לנכס של הירוקים. 19:30, ספורט1: אשדוד
במכבי חיפה עברו כמה שינויים בין הקורות מאז השנה שעברה. ולדימיר סטויקוביץ' עזב אחרי שנתיים בכרמל ולנעליו נכנס אוהד לויטה שהראה יכולת מצויינת. אלא שהשוער שקיבל סוף סוף את ההזדמנות אחרי שישב על הספסל נפצע לחודש, מה שגרם לאחת התקוות הגדולות של המועדון לעתיד להיכנס למים העמוקים. עומרי גלזר.
 
״הוא שוער מצוין שלוקח את ההזדמנות והוא רק יילך ויצמח. לעבור מרעננה למכבי חיפה דורש הרבה עבודה מנטלית, אבל הוא עומד בזה היטב. הוא שיפר את משחק הרגל שלו וזה תנאי להצלחה בקבוצות גדולות", ניתח לירן שטראובר. "הוא הפך לחלק מהמערך ההגנתי של מכבי חיפה, משרה שקט על החלק האחורי, שולט ברחבה ובכדורי הגובה והעומק, קורא ומבין את המשחק. אם הוא ישאר צנוע ושקט הוא יצליח. שלא יסטה מהדרך. יש לו את כל הנתונים". 
 
 
גלזר גדל במכבי תל אביב, אך לא קיבל את ההזדמנות ומצא את עצמו בהפועל רעננה של חיים סילבס. אחרי עונת פריצה בשרון, עבר למכבי חיפה והפך להיות השוער השני. "אני לא יודע אם מכבי תל אביב פספסה אותו, אבל בטוח שחיפה הרוויחו״, טען שטראובר.
 
מי שליווה את גלזר בתור מנטור וקואוצ'ר בשנתיים האחרונות הוא ז'אן טלסניקוב. גם קשר העבר לא חסך בתשבחות: "אמרתי לו שאם הוא רוצה להיות השוער הכי טוב בארץ, שייקח אחריות. הוא בא ממשפחה מדהימה והוא ילד אינטלגנטי. בכל שבוע נפגשנו, עבדנו ושינינו תפיסות, הוא עבר תהליך עמוק שהכניס לו שאיפה למצוינות. זה לא היה קל, אבל היעד המדויק שלו היה להיות השוער הכי טוב ולהגיע למכבי חיפה וזה קרה. עכשיו אנחנו נפגשים מדי פעם, נקודתית כשהוא צריך ייעוץ".
 

הפריצה ברעננה השפיעה לטובה (דני מרון)
 
חיים סילבס היה האיש שחטף את גלזר לרעננה מתחת לידיים של מכבי ת״א, ואחר כך הוא לחש על אוזנו של חברו הטוב ניר דוידוביץ׳ שכדאי לחיפה לשים עליו עין. ״הייתי מאמן הנוער של רעננה, הלכתי לראות משחק חצי גמר גביע נערים א׳ מכבי ת״א נגד מכבי חיפה. ביררתי עליו וגיליתי שהוא אמור להיות השוער השני של מכבי ת"א. אמרתי לעצמי שאם אני אביא אותו לרעננה הוא ירים לי את הנוער", סיפר מאמן רעננה. "דיברתי עם אשר אלון ושכנעתי אותו וגיא סולומון שעבד במכבי ת"א עזר לנו להעביר אותו טכנית. במכבי ת"א העדיפו לקדם את חביב אוחיון ולכן גלזר פחות עניין אותם". סילבס חתם: "הוא הצליח מוקדם מכפי שציפיתי, אבל לא היה לי ספק שהוא יהיה השוער מספר אחד בארץ״. 
 
ניר לוין ששימש כמנג2ר מחלקת הנוער במכבי ת"א גילה: "ישבנו עם כמה מומחים והחלטנו את ההחלטות שלנו לגבי גלזר״. גורם בכיר אצל הצהובים הוסיף בעניין: ״שורה אובארוב ראה את גלזר במספר אימונים וטען שאוחיון טוב ממנו, גלזר לא רצה להיות כינור שני".
 

אוחיון. זכה לעדיפות על חשבון גלזר (מני בן ארי)
 
יש לו חברה בשם שירה כבר שנתיים, הוא גר אצל ההורים ברמת החייל, ומשרת כעובד רס״ר בבסיס קרוב לבית. בחיפה הוא מחובר במיוחד לסאן מנחם ואלירן עטר התל אביבים שנוסעים איתו באותו הרכב לאימונים. במשפחה התחילו כבר לעבוד על הוצאת דרכון רומני על מנת שיוכל לשחק בחו״ל יום אחד, אם כי המטרה היא כרגע להישאר במכבי חיפה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ