תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עימות בין רואש לכהן: "לא חלק מהפועל חיפה"

עימות בין רואש לכהן: "לא חלק מהפועל חיפה"
הבלם שלא שותף התפוצץ. לוזון: "כולם רצו שכהן ילך, מלבד השופט"

הפועל חיפה השיגה הערב (שבת) ניצחון יקר עם 1:2 על מכבי פתח תקווה. השופט יגאל פריד סייע לחיפאים, תחילה עם פסילת שער חוקי של מלמד ולאחר מכן לא אישר שער של הבלם האורח אליסון דוס סנטוס לאחר שהכדור שלו חצה את הקו.

 

יחד עם זאת, בהפועל חיפה לא נרגעו למרות הניצחון. בסיום המשחק אירע עימות חריף בחדר ההלבשה של הפועל חיפה. הברזילאי אדילסון שהורחק ספג על פי עדויות קללות ממאמנו אלי כהן כשקרא לעברו: "בן זונה". הבלם אושרי רואש התערב וצעק לעבר כהן: "אתה לא הפועל חיפה ולא תכניס כאן רוח רעה בחדר ההלבשה".

 

 

כהן שלאחר שער היתרון של האורחים שמע את הקהל קורא לו להתפטר, נראה לחוץ ועל פי גורם בכיר במועדון צפוי לסיים את תפקידו למרות הניצחון.

 


אדילסון אחרי ההרחקה, התעמת עם מאמנו (ערן לוף)

 

אלי כהן פלט ואמר שנמאס לו: "למקום הזה הוא לא חוזר". לאושרי רואש אמר המאמן שהוא לא יהיה יותר בהפועל חיפה אך שחקן במועדון אמר: "בתחילת השנה אלי לא רצה את אושרי ויואב החתים אותו על דעת עצמו, מעניין מי ינצח הפעם. אם זה תלוי ביואב אושרי יקבל העדפה".

 

"אני מבין את הכעס של מכבי פ”ת על טעויות שיפוט, גם אנחנו כעסנו כשהיו טעויות נגדנו. אבל תמיד אני אומר יש כל הזמן טעויות וזה מתאזן, הפעם זה היה לטובתנו. זו הייתה גניבה גדולה, ניקח את השלוש נקודות, אני ממש שמח שניצחנו. היינו בעשרה שחקנים ונלחמנו. בסופו של דבר זה הפרנסה והכבוד שלנו. רצינו להחזיר לקהל", ניסה לסכם חנן ממן.

 


אלי כהן עצבני בסיום (ערן לוף)

 

אחד מראשי מכבי פתח תקווה, אבי לוזון התייחס להחלטות מעורערות המחלוקת של השופט: "בושה וחרפה לא היה דבר כזה. אם לא השופט אנחנו מנצחים את המשחק. אלי כהן צריך להגיד תודה גדולה לשופט כי כולם רצו שהוא יילך. הביאו פה צוות שיפוט שחזר בדיוק מקורס אז נתנו להם לשפוט".

 

קובי רפואה ניסה לשמור על קור רוח בסיום: "הגענו להרבה מצבים בלי קשר לשערים שנפסלו לנו. אני לא אדבר על השופטים. אני מאמין בקבוצה הזו, שיחקנו טוב והגענו למספיק מצבים בשביל לנצח. אני לא מקבל דיבורים על חוסר שקט".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ