תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שיחה חיובית בין כץ לגולן וקלינגר. אלי כהן יפוטר?

כהן. \מתעסק במשחקי אגו\ | צילום: ערן לוף
בעלי הפועל חיפה שוחח ב"סקייפ" עם השניים שמיועדים להחליף את המאמן
זמנו של אלי כהן בהפועל חיפה הולך ואוזל, ולמעשה צפוי להסתיים ביממה הקרובה. לספורט1 נודע כי בעלי המועדון יואב כץ שוחח הערב עם ניר קלינגר ודני גולן, במטרה לסכם עמם את תנאיהם ולהחתימם במועדון תוך 24 שעות, במה שיסלול את פיטוריו של המאמן הנוכחי.
 
השיחה שנערכה באמצעות התוכנה "סקייפ" ובה השתתף גם דורון אוסידון, הוגדרה כחיובית ועל אף שמקורבים למאמן אלי כהן מנסים לגשר על הפערים הקיימים, מסתמן כי הוא סיים את דרכו במועדון. ניר קלינגר אמור לשוב לקדנציה נוספת בהפועל חיפה, הפעם בתור המנהל המקצועי, כאשר תחתיו יהיה דני גולן על הקווים במקומו של כהן.
 
 
בשיחה שערך עוד קודם לכן כץ עם ספורט1 הוא נשאל על כוונתו לפטר את כהן והבהיר: "אני עוד לא יודע מה לעשות. אני ודורון (אוסידון, א.פ) עדיין חושבים ודברים יכולים להשתנות עד המשחק הבא".
 
כפי שהדברים נראים כאמור, כהן יסיים את תפקידו תוך 24 שעות רקע סערת אושרי רואש. כהן לא מוכן לקבל את התנצלותו של הבלם ולהחזירו לאימונים ועל פי גורמים בהפועל חיפה, העובדה שכהן לא מוכן לסלוח לרואש נתפסת על ידי יואב כץ כחציית קו אדום, ועל כך סיפר הבעלים בניגוד לפרסומים אחרים: "לאלי כהן לא הוצב שום אולטימטום. בשיחות שלי איתו לא הזכרתי את המילה אושרי רואש והישארותו לא תלויה בכך".
 
בנוסף התראיין כץ גם בתכנית הספורט של 103FM ואמר: "ברגע זה אני רואה שהפועל חיפה הפסידה 17 נקודות מתוך 21 אפשריות באחוזים מאוד גרועים, ספגנו הכי הרבה בליגה וגם הפסדנו הכי הרבה. אני מחפש פתרונות לבעיות של הפועל חיפה, לא לבעיות אישיות של אנשים מסוימים".
 
כהן. כך הכל התחיל (ערן לוף)
 
כץ, שטוען כי לא שוחח עם מאמנים אחרים, אף אמר ברדיו כשנשאל על ניר קלינגר שמוזכר כמועמד הראשי לשוב אם יפוטר המאמן: "הוא התקשר אליי ודיברנו כדי לדבר. הוא ידיד טוב ואנחנו מדברים הרבה שנים. הוא אימן בהפועל חיפה והוא התקשר אליי ואמר בוא נדבר - אולי הוא רוצה לתת לי עצה? הוא התקשר כדי שנדבר".
 
באשר לרואש, מוקדם יותר הוא עמד בפני ועדת משמעת פנימית של המועדון שכללה את דורון אוסידון, רון פלדהיים, נועם רגב ויו"ר ארגון השחקנים ניר אלון. כזכור, לאחר הניצחון 1:2 על מכבי פתח תקווה במחזור, התקיים עימות מילולי חריף בין רואש למאמן אלי כהן בחדר ההלבשה לעיני כולם.  

רואש. נענש בקנס ובהבעת התנצלות ( דוברות הפועל חיפה)
 
לפי הודעת המועדון, הוחלט בשורה התחתונה: "כי רואש יתנצל בפני השחקנים והמאמן, יזמין את חבריו לקבוצה לארוחה וייקנס בסכום של כ-20 אחוזים משכרו (כ-7,000 שקל - א.פ). הבעלים יואב כץ בירך על החלטת הוועדה".
 
הבלם שב לאימונים אחרי שבוע בו היה מושעה בהסכמתו וביוזמתו, הביע את סליחתו בפני כל הקבוצה לפני האימון על התנהגותו. רואש אף שלח הודעת התנצלות לכהן, אך זה כאמור לא מוכן לקבל את ההתנצלות. 
 
המאמן אלי כהן, שהיה מעורב בתקרית עם רואש, עדיין חולה ונמצא בביתו, ומי שהעבירו את אימון הבוקר במקומו היו גל כהן ומאיר בן מרגי. כעת נראה שכהן כלל לא ישוב להעביר את אימוני הקבוצה. 
 
כהן, 55, מונה בפברואר לתפקיד מאמן הפועל חיפה. תחת הדרכתו הצליחה הקבוצה לשרוד בליגה ופתחה את העונה עם 13 נקודות מ-12 מחזורים והיא במקום ה-10. קלינגר יחזור לקבוצה אותה אימן בעונת 2012/13. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ