תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גוטמן עשוי לעזוב את הפועל ת"א. שחקנים: "עבדו עלינו"

גוטמן עשוי לעזוב את הפועל ת"א. שחקנים: "עבדו עלינו"
המנג'ר יתבקש לוותר על חוזהו תמורת פיצוי, המאמן גיא לוזון הבטיח להישאר
בהפועל תל אביב עדיין מתקשים לעכל את החלטתו של הבעלים אמיר כבירי, שכבר מחר יפנה לבית המשפט בבקשה להליך הקפאת הליכים שמשמעותו הפחתה מיידית של תשע נקודות ממאזן הקבוצה, שבשל כך תרד למקום האחרון בליגה.
 
גיא לוזון, מאמן הפועל תל אביב, טרם הפנים את משמעות ההליכה לפירוק, ולמעשה קיבל את ההחלטה בהפתעה. בשיחות סגורות עם שחקניו הבטיח להם שיישאר והביע אמונה שהקבוצה יכולה להישאר בליגה גם לאחר הורדת הנקודות.
 
 
יחד עם זאת, ברקע ישנה אפשרות שלוזון ישוב להיות מועמד לאימון בית"ר ירושלים אם רן בן שמעון יפוטר מאחר שהוא מוערך מאוד על ידי אלי טביב ומשה דמאיו. 
 
מוערך על ידי ראשי המועדון מירושלים. בקרוב בבירה? (עדי אבישי)
 
שחקנים בהפועל תל אביב סיפרו לספורט1 כי הם נשארים נאמנים ללוזון מבחינתם, אך טענו באשר להתנהלות המועדון: "יש אווירה של חוסר וודאות. ברור שלא נקבל את החוזים שחתמנו עליהם, לא אמרו לנו את האמת במועד החתימה וברור שלא היינו מגיעים לקבוצה שעומדת לרדת ליגה. חבל שזה המצב בכדורגל הישראלי בו חוזים לא שווים שום דבר וכולם עובדים על כולם".
 
לא רק ראשי האדומים ספגו ביקורת ושחקן בכיר טען: "יש בקרה, אבל אף אחד לא ישלם לנו את הכסף. האווירה באימון רעה מאוד, אנשים לא מאמינים למה שאומרים להם ושלא יתפלאו שזה יתבטא במגרש. אין אף אחד שמאמין שהוא הולך לקבל את הכסף שהבטיחו וחתמו עליו. מכאן והלאה הכל יהיה בבתי משפט ובין עורכי דין".
 
שחקני הפועל תל אביב. מצב כלל לא פשוט (דני מרון)
 
לגבי המנג'ר אלי גוטמן, המצב מעט שונה. המנהל המקצועי של האדומים עתיד היה להיות האיש שיבנה את הקבוצה לשנים הבאות ובפרט יבצע את השינויים הנחוצים הן מקצועיים והן כלכליים לעונה הבאה, אך הדבר כעת לא נחוץ ונראה כי דרכו באדום קרובה לסיום.
 
גורמים בהפועל תל אביב יודעים לספר כי בימים הקרובים יחלו ניסיונות להגיע עם גוטמן להסכם עזיבה, תוך שהוא יפוצה על הפרת החוזה ובמועדון מקווים שהדברים יעשו בהסכמה מלאה מצד המנג'ר ומי שהחל את העונה על הקווים - אם כי ספק רב אם הוא יסכים לעזוב מרצונו.
 
גוטמן. יסכים לפיצוי תמורת התרת חוזהו? (עדי אבישי)
 
המועדון בשלב זה ביקש למנות את עו"ד רון בר ניר ממשרדו של צבי פורן המתמחה בנושא הליכי פירוק ולעת עתה מספרים כי הליך הקפאת ההליכים מוביל להגנתם של שחקני ועובדי המועדון תחילה ולאחר מכן הבנקים ומס ההכנסה. שאר הנושים וגם אלו שכבר פנו לבתי משפט לא יהיו בתוך ההסדר ואת החובות הם יזכו לראות בחלקם רק לאחר חמש שנים, וגם אז רק מההכנסות שהמועדון ייצר בהמשך דרכו.
 
יש לציין כי עמותת אוהדי הפועל תל אביב, אשר מחזיקה ב-20 אחוזים ממניות המועדון, קיימה ישיבה בנושא ודרשה למנות מועמד אחר לתפקיד הנאמן ולא את עו"ד בר ניר.
 
בכל הנוגע לארון שוינפלד, גורם בהפועל תל אביב הבהיר כי הליך הבוררות מולו מבוטל בשל הקפאת ההליכים ועל כן הוא הופך לנכס של המועדון. גורם משפטי הבהיר כי שוינפלד צריך לפנות לבית המשפט כדי לזכות להמשך ההליך, מהסיבה שכל הגורמים שניהלו את הפועל תל אביב לא יהיו החל מהפניה לבית המשפט רלוונטים לניהול הדיון - כולל הבעלים אמיר כבירי.

 

הבוררות מבוטלת בשלב זה. שוינפלד מתוסכל (ערן לוף)

 

גם התביעה של המאמן ססאר מנדיונדו לבית משפט אזרחי לתשלום בוררות בית הדין לערעורי ספורט בשווייץ בסך עשרה מיליון שקלים דינה לזכות בהגנת הנאמן ולא לצאת לפועל. ההסכם שהיה אמור להחתם מול חברת הנדל"ן הסינית בחודש הבא לא ייצא לפועל ועל פי גורמים במועדון גם המהלך של אמיר כבירי להקמת אצטדיון בבת ים כבר אינו רלוונטי עבור הפועל תל אביב שאוהדיה מבקשים לשחק רק בבלומפילד.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ