תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רשות המסים חוקרת. ריאל: תנו כבוד לרונאלדו

רשות המסים חוקרת. ריאל: תנו כבוד לרונאלדו
הכוכב נחשב בהעלמת מס בסך 160 מיליון יורו. הבלאנקוס בגיבוי גורף

בתקופה האחרונה נחפשים לא מעט חשדות כלפי כוכבי כדורגל בגין העלמות מס, אך האם הן יובילו לכך שכריסטיאנו רונאלדו ימצא עצמו מאחורי סורג ובריח?

 

על פי דיווחים ב"אס" לאחר בדיקות של רשות המס בספרד מנכ"ל משרד האוצר הספרדי חוסה מריה מויינדו הבהיר בתכנית רדיו בקטאלוניה: "רונאלדו יכול להיענש בשש שנות מאסר".

 

 

"על פי כל הסממנים המסמכים קיים מידע לפיו כריסטיאנו רונאלדו העלים מס בגובה 160 מיליון יורו לכאורה", הוסיף מויינדו. "מדובר בהעלמות מס בנסיבות מחמירות. משמעות הדבר היא כי עונש המאסר המינימלי הוא שנתיים לכל שנת הונאה", הסביר המנכ"ל.

 

גם ברדיו "סר" בקטאלוניה פורסמו דיווחים בנושא ונטען: "משרד האוצר ביקש להוביל חקירה של סוכנות המס על הונאה של יותר מ-600 אלף יורו בשנה בנסיבות מחמיאות".

 


רונאלדו, חמק מתשלום מס? (AFP)

 

עם זאת, אם הכוכב הפורטוגלי ישלם את המס כחוק הוא יוכל להפחית מעונשו כשתקופת המאסר המקסימלית תעמוד על 18 חודשים אך במקרה זה עשוי רונאלדו להימנע ממאסר.

 

במקביל, בריאל מדריד החליטו לצאת להגנת הכוכב שלהם והוציאו הודעה גורסת בנושא: ""בעקבות פרסומים שונים שהופצו בימים האחרונים בנוגע לענייני המס של כריסטיאנו רונאלדו, השחקן פעם כשורה וללא דופי ואנחנו מבקשים לתת לו כבוד מקסימלי לשחקן ברמתו שלאורך כל הקריירה היווה דוגמה ומופת לכל כדורגלן".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ