תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יואב כץ מחכה שאלי כהן יחלים כדי לפטר אותו

יואב כץ מחכה שאלי כהן יחלים כדי לפטר אותו
קלינגר וגולן ייכנסו כמנג'ר וכמאמן בהפועל חיפה רק בשבוע הבא. המרוויח: רואש

בהפועל חיפה ממתינים להחלמתו של המאמן אלי כהן כדי שיוכל להגיע למשרדי המועדון, לעבור שימוע על פי חוק ולקבל את ההודעה על פיטוריו.

 

מיד לאחר השלמת הליך הפיטורים של כהן ייכנסו לתפקידם המנג'ר ניר קלינגר והמאמן דני גולן. קלינגר, שזכה באליפות עם מכבי תל אביב בעונת 2002/03, יתפטר מתפקידו כמאמן מכבי שעריים מהלאומית. גולן אימן בעונה שעברה את מכבי פתח תקווה בהצלחה.

 

 

עם זאת, קלינגר וגולן לא אמורים להדריך את הפועל חיפה ביום ראשון בסמי עופר מול מכבי תל אביב. מאיר בן מרגי וגל כהן, שמעבירים את אימוני השבוע במקומו של כהן החולה, הם שצפויים להדריך את האדומים מהכרמל מול הצהובים.

 

מי שעשוי להרוויח מהמצב החדש הוא הבלם אושרי רואש, שהיה מסוכסך קשות עם אלי כהן ואף הושעה בשל תקרית מול המאמן. רואש נמצא בתמונת ההרכב למשחק מול מכבי תל אביב.

 

רואש. מהשעייה ישר להרכב? (דוברות הפועל חיפה)

 

הפועל חיפה תחסר את שלומי ארבייטמן הפצוע ואת ברונו פניירו המורחק. בגזרת השוער המצב  מסובך יותר. השוער הראשון פיט פלטהאוזן מתקשה להתגבר על מחלתו ובקושי מצליח לסיים אימונים. השוער השני רובי לבקוביץ' הורחק מול קריית שמונה כך ששוער הנוער, סער פדידה, שסיים את המשחק בשבת האחרונה בין הקורות עשוי לפתוח מול הצהובים.

 

זארקו קוראץ׳, שקרע בתחילת העונה את הרצועה הצולבת, אמור לחזור בחודש הקרוב ולנסות לשוב ולהתאמן בקבוצה, אם כי בחיפה היו מעדיפים למצוא לו קבוצה אחרת בחלון ההעברות של ינואר.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ