תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"יש אנשים במערכת שעשו הכל כדי שאלך"

"יש אנשים במערכת שעשו הכל כדי שאלך"
בראיון ל-103FM אלי כהן נפרד מהפועל חיפה ויורה לכל הכיוונים
אלי כהן סיים היום (חמישי) רשמית את תפקידו כמאמן הפועל חיפה ועזב עם בטן מלאה. בראיון ל-103FM הוא תקף בחריפות את ההתנהלות של אושרי רואש, סגן הנשיא דורון אוסידון וגם את זו של מחליפו העתידי, ניר קלינגר. 
 
"גם בתחילת השנה הייתה עבירה של רואש. כששחקן מדבר כך למאמן, זו חציית קו אדום. מאמנים צריכים להסתגל לעבוד עם בעלי קבוצות שיש להם דרישיות והם מעורבים. אני כמאמן צריך לדעת לעמוד על הדברים החשובים", אמר כהן. 
 
 
המאמן המשיך להתייחס לרואש, האיש שהעימות איתו הוביל לפיטוריו: "יש הרבה קרבות ואנחנו לא יכולים להתחיל לריב על כל דבר. זה לא המקרה הראשון שבעלים רוצה שחקן. הייתה לי שיחה טובה עם רואש, הבהרתי לו את המעמד שלו ויישרנו קו. לא הייתה עבירת משמעת אחת מתחילת השנה למעט המקרה עם אושרי רואש". 


אלי כהן. עוזב את הפועל חיפה עם בטן מלאה (דני מרון)
 
כהן תקף גם את אוסידון: "לא היה מאמן בישראל שלא היה מועמד להפועל חיפה. כל אחד יודע למי אני מתכוון. הגיע בחור שאין לי קשר איתו שהחל להתערב בצורה מקצועית. מבחינתי רק יואב כץ קובע ומערכת היחסים שלי איתו טובה. הוא קיבל החלטה שאני לא מסכים איתה. הוא היה נוהג כך עם כל מאמן. יואב מבית הלל. הוא סלחן". 
 
"מהרגע שהגיע אותו גורם, הרגשתי שהוא חופר. היו רעשים מסביב. לא היה מאמן בישראל שלא היה מועמד להפועל חיפה. אחרי כל הפסד יצאו כתבות ושיחות עם שחקנים. הוא גרם לי להרבה מאוד נזק. יש אנשים בתוך המערכת שעשו הכל כדי שאלך הביתה. היה לי קשה לשמוע כל שבוע שאני מועמד לפיטורים, וזה חלחל לקבוצה. מערכת היחסים עם השחקנים הייתה יוצאת מן הכלל. יש אנשים טובים בהפועל חיפה". 


אוסידון. יש לו חלק בעזיבת אלי כהן? (ערן לוף)
 
על קלינגר אמר: "אני הייתי נוהג בצורה שונה, זו דרכי. מצער לשמוע שיש קולגה שגם מכיר אותך ושיחק איתך שמתנהג בצורה כזאת. לא הצעתי את עצמי לבני יהודה". 
 
המאמן המפוטר התייחס גם לסעיף במסגרתו קיבל פיצוי של משכורת אחת: "פעם ראשונה שחתמתי על חוזה כזה, זו הייתה טעות פטאלית שאולי אני משלם עליה ביוקר. זה לא יקרה יותר. בבית"ר ובסכנין לא הסכמתי לחתום על הסעיף הזה". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ