תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי ת"א מעוניינת בחלוץ יורי קולומוייץ מאוקראינה

מכבי ת"א מעוניינת בחלוץ יורי קולומוייץ מאוקראינה
הצהובים בוחנים אפשרות להחתים את החלוץ כישראלי. ארבלדזה נכח באימון
במכבי תל אביב מעלים הילוך לקראת פתיחת חלון ההעברות של ינואר, ועל הפרק נמצא החלוץ האוקראיני יורי קולומוייץ (26), שחקנה של וורסקלה פולטבה. במועדון בודקים את האפשרות להביא אותו לארץ כישראלי מאחר וסבתו של השחקן היא יהודיה. כעת, מחכים במועדון למסמכים שיאשרו את יהדותו של השחקן. אם העסקה לא תצא לפועל בינואר, הוא עשויה לקרות בקיץ. 
 
השחקן, שהבקיע העונה שישה שערים ב-13 משחקים, מיוצג על ידי תמיר כפיר מסוכנות השחקנים P.F.T. הוא משחק כחלוץ מרכזי ויכול לשחק גם מתחת לחלוץ. בעברו שיחק גם בגירניק ובאולכסנדריה ממולדתו. 
 

אחרי ה-1:1 המאכזב מול הפועל כפר סבא, במכבי תל אביב מתחילים להשלים עם העובדה שאחרי גביע הטוטו ואירופה, גם תואר האליפות כבר לא ינחת בקריית שלום. 
 
לצהובים אין את היכולת והתשוקה שהייתה עד העונה שעברה, ואבדה תחת המאמן שוטה ארבלדזה. המאמן נותר בתפקידו ואף הגיע לאימון הבוקר בהחלטת יחיד של המנג'ר ג'ורדי קרויף, שטוען כי הוא אינו אשם במצב ומפנה אצבע מאשימה רק לעברם של השחקנים. 


ארבלדזה. יישאר בכל זאת? (עדי אבישי)
 
ג'ורדי ששב לישראל לאחר מספר ימים בספרד אמור לשוחח במהלך היום עם הבעלים מיץ' גולדהאר ועם יד ימינו ג'ק אנגלידיס, ולהחליט על עתידו של ארבלדזה והשחקנים להם יש חוזים לעונה נוספת למעט ברק יצחקי והאריס מדוניאנין. 
 
גורמים בסביבת מכבי ת"א טוענים כי המאמן איבד את רוב שחקניו וההוראות באימונים המשתנים רבות אינם גורמים למאמן לחבר את השחקנים: "הניסיון של ארבלדזה לחבק בימים האחרונים את השחקנים בניסיון להוריד לחץ כשל. הקבוצה משחקת מזעזע וזה בלשון המעטה. אין הסבר למה שקורה, יש עובדות במגרש שמכבי הנוכחית היא החלשה ביותר בחמש השנים האחרונות".
 

קרויף. גם הוא עלול לעזוב (עדי אבישי)
 
כולם מדברים על חודש ינואר ועל שחרור חלק מהשחקנים כולל המאמן. למרות זאת, אין בקריית שלום שום גורם שיפנה אצבע מאשימה לעברו של המנג'ר ג'ורדי קרויף שבנה את הקבוצה, כשל ברכש הישראלי והזרים ומנהל את המועדון ללא מנכ"ל או גורם מקצועי ניהולי שיכול להתנגד או לקיים מול ההולנדי דיון. 
 
לקרויף יש חוזה עד סיום העונה, אבל לא תהיה הפתעה אם יסיים את דרכו הרבה לפני חודש יוני. שחקן בקבוצה אמר למקורביו: "הדיבורים על 'מהפכת ינואר' מפריעה והורסת את הקבוצה. היום כל קבוצה יכולה לנצח אותנו וזאת לא תהיה הפתעה. גם המקום השני וגביע המדינה זאת משימה לא בטוחים כיום".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ