תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ניב זריהן הושעה ונקנס ב-25 אלף שקל

ניב זריהן הושעה ונקנס ב-25 אלף שקל
אשדוד ניפתה מהסגל ל-14 ימים, ייענש גם בבית הדין: "הלילה הקשה ביותר כשחקן"

חלוץ מ.ס אשדוד ניב זריהן שעמד אמש (שבת) במרכז התקרית במהלכה סינן לעבר חברו לקבוצה אור אינברום "אתיופי מסריח", לא הורשה להתאמן עם חבריו ונקנס ב-25,000 שקלים לאחר שיחה עם המנכ"ל רפי נידם.

 

הסכום יועבר לפעילות קהילתית למען בני הקהילה האתיופית, כאשר את אופי הפעילות ייקבעו נציגי השחקנים משה אוחיון הקפטן בצוותא עם אור אינברום וגדי קינדה. 

 

 

מיד לאחר מכן החליטו גם מאמני הקבוצה יוסי מזרחי ורוני אוואט להשעות את השחקן לשבועיים מפעילות, כך שהוא לא יכלל באימוני הקבוצה וכמובן שייעדר ממשחקיה.

 

הודעתו של זריהן בעמוד הפייסבוק האישי (מסך)

 

בשיחה עם המנכ"ל הביע זריהן חרטה על הדברים ואף התנצל בפני אינברום. במקביל, תובע ההתאחדות לכדורגל עו"ד ניר רשף והיועץ המשפטי אפרים ברק החליטו להעמידו לדין ביום רביעי הקרוב לאחר ששופט המשחק אישר כי פספס את האירוע. כמובן שהעמדתו הינה על סמך צילומי הטלוויזיה.

 

גם אקס מ.ס אשדוד ושחקן הפועל אשקלון, ברוך דגו התייחס לפרשה ואמר: "אירוע חמור ביותר, זה מכוער ומגעיל. ראוי לכל גנאי. עד מתי שחקנים שמהווים מודל לחיקוי לבני נוער ירשו לעצמם שפה גזענית ומלוכלכת? זריהן צריך להתבייש לדבר ככה לחבר שחי איתו באותו חדר הלבשה. אני קורא לאשדוד שזה מועדון שגידל אותי ועוד שחקנים מבני העדה לעשות מעשה שיוקיע את המעשה החמור של זריהן. לגזענות מכל סוג שהיא אין מקום במגרשים, וזה צריך להתחיל מחינוך של ילדים בקבוצות גיל קטנות, אבל זה לא יקרה אם אירועים כאלה יעברו באופן חלק".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ