תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפאסון של באר שבע מתחיל להיסדק

הפאסון של באר שבע מתחיל להיסדק
התנפלות שחקני האלופה על גרינפלד וחוסר המחץ נותנים אופטימיות ליריבות
הדבר הכי רע שקרה אתמול להפועל באר שבע התרחש דווקא רגע אחרי שריקת הסיום. ההתנפלות של שחקני הקבוצה על אוראל גרינפלד גם אם היא מוצדקת, משדרת ליריבותיה של האלופה שמשהו נסדק.
 
נתחיל מהסוף. בעיניי טענות באר שבע מוצדקות, לא הגיע להפועל תל אביב פנדל וההכשלה על מיחאי קורהוט שזכתה להתעלמות, הייתה ברורה ועדיין לא מצדיקה את ההתנפלות ההמונית. כך לא מתנהגת אלופה, כך לא מתנהג מועדון שמשדר החוצה שהוא מתעסק רק בעצמו ולא באף אחד אחר.
 
 
ב"ש לא שיחקה רע אתמול, היא פשוט לא הייתה מספיק מדויקת. הסטטיסטיקה הראתה כמות בעיטות גדולה לשער של הרוש וכמות מאוד מכובדת של בעיטות למסגרת, אבל היא לא סיפרה לאן הבעיטות האלה מוענו.
 
רוב הבעיטות למסגרת הגיעו למרכז והפכו את הרוש לגיבור הערב. את רוב הבעיטות ששוער הפועל ת"א עצר, כל שוער ליגה ממוצע היה עוצר ואני לא אומר זאת כדי להמעיט במאומה מיכולתו המופלאה של הרוש. בפעם היחידה שבה מישהו מחלוצי ב"ש בעט כדור חזק ומדויק לפינה ולא לאמצע זה הסתיים בשער, הפעם האחרת הייתה בבעיטה של מאור בוזגלו לעמוד, פרט לזה חלוצי ב"ש סייעו להרוש להיות ענק.
 

איתגר את הרוש וכבש. בן שהר (דני מרון)
 
הנפילה המנטאלית והמקצועית אחרי סיום החלק הארי של המשחקים האירופים וגביע הטוטו היא הכי צפויה שיש. הרי אי אפשר לשמור על כושר משחק כל כך גבוהה כל כך טוב לאורך עונה שלמה, אך כאן צריכה להיכנס הרוטציה של ברק בכר לידי ביטוי. הוא יהיה חייב למצוא, לזהות ולהרכיב את אותם שחקנים שלא קיבלו הרבה הזדמנויות בחלק הראשון של העונה, אלה שיצטרכו למשוך את החודש וחצי הקרובים שהקבוצה במגמת ירידה כדי לעזור לה קודם כל לעצור את הירידה ואחר כך לחזור אל מגמת העליה לקראת השלבים המכריעים של העונה.
 
לשם כך הוא קיבל אתמול את מאור מליקסון שעדיין נראה חלוד ואת אליניב ברדה שכבר הצליח לסדר את המסירה שהובילה לפנדל שלא נשרק לקבוצה, ובעזרת הסגל הארוך והבלתי נגמר של האלופה היא תצטרך להתרומם אל המקום שהייתה בו לא מזמן.
 
ככה לא נראה מועדון שמתעסק בעצמו (דני מרון)
 
בעוד יומיים ממתין לאלופה משחק ממנו אין דרך חזרה. קריית שמונה במגמת עליה ברורה, ב"ש בירידה והשאלה האם הצפוניים יכולים להאריך את רצף המשחקים ללא ניצחון של האדומים לשלושה ולגנוב להם תואר ראשון העונה? יהיה מעניין.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ