תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפועל חיפה סימנה את שיש ושיימן

הפועל חיפה סימנה את שיש ושיימן
האדומים רוצים מגן, גם גוטליב עשוי לקבל פניה. יאזביץ' צפוי להיחתך

בהפועל חיפה טרם הפסידו בעידן החדש של ניר קלינגר ודני גולן אך מתכוננים למפגש החשוב נגד הפועל כפר סבא (שבת, 16:00, ספורט1). בקבוצה מהכרמל יודעים שניצחון ירחיק אותם משמעותית מהתחתית, ואילו הפסד יכול לסבך אותם פעם נוספת.

 

שלומי ארבייטמן צפוי להמשיך לקבל את הקרדיט בחוד לצידו של אדילסון כאשר ככל הנראה דני גולן ימשיך במערך זהה ככל הנראה. "המערך הרבה יותר מתאים לאופי ולחומר שיש כאן, אני בטוח שעם עוד קצת יכולת ננצח משחקים כמו בשבת", אמר שחקן במועדון.

 

 

ניר קלינגר מנג'ר הקבוצה מחכה שחוזהו יעבור בבקרה כדי שיוכל לשבת על הספסל לצידו של גולן. יואב כץ מרוצה עד כה מהעבודה של השניים ושוחח בנושא זה עם מספר שחקנים מרכזיים בקבוצה.

 


שיש וגוטליב, ישתפו פעולה במקום אחר? (דני מרון)

 

בעניין אחר, בקבוצה חושבים על חלון ההעברות של ינואר. על הפרק נמצאים שמם של שחקני הפועל תל אביב גל שיש, אדי גוטליב ושמואל שיימן. האדומים מהכרמל שואפים לצרף בלם מגן שמאלי והשחקנים אכן יכולים לאייש את העמדות האלה. שיחות יחלו עם אבי נמני שקיבל את הזכות לייצג את שחקני הפועל.

 

בנוסף לבלם ומגן שמאלי, ניר קלינגר רוצה לחזק את ההתקפה. זארקו קוראץ' שלח מסר לקבוצה שיחזור ישר לאימוני הקבוצה אך חזרתו מתעכבת ולכן הוא צפוי להיחתך. במקומו שוקלים להחתים זר אחר.

 

גם שיחרורים יהיו בקבוצה בינואר כאשר מתחזקת ההערכה שפיליפ יאזביץ' המאכזב שכבש עד כה שני שערים בלבד והציג יכולת ירודה ייחתך. כמו כן שחקנים צעירים צפויים לבקש השאלה.

 


גולן, ישמור על המערך מול כפ"ס (ערן לוף)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ