תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוסה עוזב: "היו גם רגעים גדולים, זה חלק מהחיים"

מוסה עוזב: "היו גם רגעים גדולים, זה חלק מהחיים"
מגן מכבי חיפה הגיע לאימון ונפרד מחבריו. אמבולה עלה שוב כאופציה

מכבי חיפה הודיעה רשמית על אי מימוש האופציה למגן הקרואטי מריו מוסה שנחתך מהקבוצה. הירוקים שצירפו לקראת פתיחת חלון ההעברות של ינואר את הבלם האיסלנדי הולמאר איולפסון מחזיקים כעת במצבת זרים של חמישה לאחר המהלך ושוקלים כיצד לחזק את הקבוצה לקראת החלק השני השל העונה.

 

"אני רוצה לומר תודה לקהל המדהים, לשחקנים ולמאמן הטוב ביותר. זה חלק מחייו של שחקן כדורגל, יום אחד אתה טוב יותר ויום אחר אתה פחות. תודה רבה לכולם, אני נוסע לקרואטיה לצורך מנוחה, יש ברשותי מספר הצעות ואני אמשיך לעקוב ולאהוד את מכבי חיפה", אמר המגן לאתר הרשמי של הירוקים. מוסה הגיע להיפרד מהשחקנים באימון: "מכבי חיפה זה מועדון גדול, היו רגעים גדולים. אני מכבד את ההחלטה", אמר להם. 
 

 

שם שעלה שוב בכרמל ונמצא במעקב תקופה ארוכה הוא של מגן הפועל רעננה עמנואל אמבולה אם כי לא בטוח שישוחרר. יחד עם זאת, תיתכן עסקה במהלכה יעברו שובל גוזלן שלא זוכה להרבה דקות יחד עם עאיד חבשי או עטאא ג'אבר לקבוצה מהשרון.

 

 

במקביל ייתכן ותירקם עסקה עם בני סכנין כשז'אורז'יניו הברזילאי יצטרף וגם אז חבשי, גוזלן ועטאא הם שמות שעשויים לעשות את הדרך ההפוכה.

 

בחיפה מחכים עדיין להחלטת עומר דמארי האם לשוב בהשאלה מרד בול לייפציג כשמהלך שכזה יוביל ככל הנראה לפרידה גם מגליינור פלט ויאפשר החתמת זר נוסף.

 


ז'אורז'יניו, ישפיע על עתיד פלט (ערן לוף)

 


פלט, ייחתך גם הוא בקרוב? (ערן לוף)

 

הירוקים לא רוצים להיכנס לסחרור ואמש שידרו במועדון רוגע למרות ההפסד 2:1 לסכנין. קמיל ואצק ישוב ל-11 נגד בני יהודה (18:15, ספורט1).

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ