תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר נקנסה ב-45,000 ש"ח. דמאיו: יהיו מעצרים

בית"ר נקנסה ב-45,000 ש"ח. דמאיו: יהיו מעצרים
הירושלמים נענשו בעקבות הקריאות הגזעניות בק"ש: "אלי טביב יילחם"
בבית"ר ירושלים חששו כי יופחתו נקודות ממאזן הקבוצה בעקבות הקריאות הגזעניות והשירים ששרו אוהדיה בקריית שמונה בשבת האחרונה, אלא שהוחלט לא להחמיר עם הקבוצה שהציגה פעם נוספת את פעולותיה נגד האוהדים המתפרעים ואף חשפה כי הוגשו תביעות במשטרת מוריה.
 
מנכ"ל המועדון משה דמאיו, עורך הדין רוני מוזסון וקב"ט הקבוצה עמוס מאיר ייצגו את בית"ר בדיון וכמובן שאישרו את המיוחס למועדון בדו"ח השופט, אך נציג התביעה מטעם ההתאחדות הבהיר כבר בתחילת הדיון: "לא נדרוש את הפעלת התנאי של הורדת שתי נקודות בפועל".
 
 
למרות זאת, בית"ר ירושלים נענשה בחומרה וספגה קנס על סך 45 אלף שקלים בנוסף להארכת עונש הפחתת שתי נקודות על תנאי בשנה נוספת מהיום. משה דמאיו, מנכ"ל המועדון, סיפר בבית הדין: "הבאנו מצלמות מיוחדות, סדרנים וצלמים שלנו ומנסים לאתר אותם (את הפורעים, י.ב). הגשנו גם תלונה במשטרה נגד הקריאות הגזעניות, העברנו זאת למשטרת מוריה ואני הבנתי שחלק מהם צפויים להיעצר בימים הקרובים".
 
האוהדים הרבים בשבת בקריית שמונה. טביב נלחם בסוררים (ערן לוף)
 
"השנה השקענו יותר מ-200 אלף שקלים על המלחמה הזאת, רק ציוד ואביזרים", המשיך דמאיו, "הבאנו קב"ט מהטובים בארץ, החלפנו חברת אבטחה והגדלנו את התקציב אבטחה במאות אלפי שקלים. הכנסנו דברים שלא היו בבית"ר לפני כדי למנוע אלימות וגזענות ולתפוס את הפושעים. אלי טביב לא חושש ורוצה להילחם בכך עד הסוף", הוסיף המנכ"ל.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ