תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפועל חיפה הודיעה: אנו במו"מ עם פיראס מוגרבי

הפועל חיפה הודיעה: אנו במו"מ עם פיראס מוגרבי
קשר מכבי חיפה יצטרף לקבוצה לה הבריז בקיץ? "כץ הולך אחרי קלינגר"
בהפועל חיפה ממשיכים לעבוד על חיזוק הסגל בחלון ההעברות הקרוב ואחרי שהמנהל המקצועי ניר קלינגר פנה לראשי הפועל תל אביב לגבי שלושת שחקני ההגנה אדי גוטליב, שמואל שיימן וגל שיש, היום הוציא המועדון הודעה רשמית על מו"מ עם פיראס מוגרבי, שלא נמצא בתוכניות של מכבי חיפה.
 
בקיץ האחרון הקשר העדיף את הצעת הירוקים על פני זו של הפועל חיפה, אבל בהודעה רשמית מטעם האדומים נכתב היום כי "לאחר שהבעלים יואב כץ נתן אור ירוק לכך, פנתה הפועל חיפה רשמית למכבי חיפה בנוגע לצירוף השחקן פיראס מוגרבי. לאחר קבלת אישור ממכבי חיפה לכך מתנהל מו"מ עם סוכניו ויקי וקנין ועו"ד ניר אמיר להחתמתו בקבוצה".
 
 
למעשה, כפי שנכתב לעיל, בהפועל חיפה האמינו כי הקשר יחתום בקיץ האחרון ויהיה שחקן הקבוצה, אולם בדקה ה-90 הגיעה ההצעה ממכבי חיפה שטרפה את הקלפים.
 
גורם במועדון זעם על ההתנהלות ובשיחה עם ספורט1 אמר: "מכבי חיפה משחקת בהפועל חיפה כמו בילד קטן, מוגרבי עשה בקיץ מעשה שעכשיו אנחנו לא צריכים בכלל לזכור מי הוא. כנראה שיואב הולך שבי אחרי קלינגר".
 
מחוץ למגרש, הפתעה ציפתה לשחקני הקבוצה בשיחת הסקייפ היום עם הבעלים יואב כץ שהתקיימה בסיום האימון. כץ צירף לשיחה את מאמן הכושר האמריקאי לי סאמרס, ומאמנה האישי של ספורטאית העל קייתי לידקי, השחיינית האמריקאית הנחשבת לטובה בעולם וזכתה ב-4 מדליות מזהב באולימפיאדת ריו.
 
כץ משוחח עם שחקניו. חיזוק בדמות סאמרס (דוברות המועדון)
 
סאמרס הוא גם מאמן הכושר האישי של כץ, שביקש ממנו לשוחח עם השחקנים בנושאי כושר גופני ומנטאליות. סאמרס נענה לבקשה והעביר הרצאה מרתקת לשחקנים וענה על מגוון שאלות.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ