תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עו"ד קוטלר: "הסוכנים מנסים לקבור את הפועל תל אביב"

עו"ד קוטלר: "הסוכנים מנסים לקבור את הפועל תל אביב"
נאמן האדומים תקף בעקבות כוונת השחקנים להשיג שחרור בחינם
הפועל תל אביב מתחילה להיערך ליום הדין. כזכור, אם לא ימצא עד יום רביעי רוכש לאדומים, שני הנאמנים עו"ד שאול קוטלר וחן ברדיצ'ב יפעילו את הקבוצה בתקציב שהוגדר "תקציב רזה", שפירושו פרידה מהירה משחקנים מובילים כמו ארון שוינפלד עומרי אלטמן, חן עזרא ואדי גוטליב.
 
למרות זאת, נודע כי מספר מועדונים אינם רוצים לראות את הפועל ת"א מתרסקת, נופלת לליגה נמוכה או נעלמת מהמפה. ברדיצ'ב חשף כי יש מהלכים הנמצאים בעיצומם למכירתם של מספר שחקנים ואת הדו"ח יראה השופט בדיון.
 
 
בשיחות סגורות עם גורמים במועדון ולנוכח ההכרח במכירתם או שחרורם של השחקנים הבכירים ומו"מ הנמצא בעיצומו למכירת השחקנים הבולטים, קיימות הצעות על אלטמן, שוינפלד, עזרא, גוטליב, שמואל שיימן, אריאל הרוש ואביחי ידין. עבורן צפויה הפועל ת"א לקבל בנוסף לסכום כסף, גם שחקנים מהסגל של אותם מועדונים שגם ישלמו את שכרם עד סיום העונה.
 
למרות זאת, רוב שחקני הפועל ת"א שכבר קיבלו הצעות ממועדונים אחרים ושמרו זאת מהנאמנים ומגיא לוזון, האמינו שכבר ברביעי יקבלו הודעות על כך כך שישוחררו לאלתר. אחרי שהתברר להם כי מתנהל מו"מ למכירת למודעונים אחרים כדי להכניס לקופה כספים, ואין כוונה לתת להם שחרור, הם הפעילו את עורכי הדין שלהם במטרה לעזוב ללא מכירה לאחר ששכרם כבר נפגע. שחקן בקבוצה טען: "זה הולכת להיות מכירת סוף עונה. כל המוטיבציה שלנו נעלמה".
 

קרויף. לא רוצה לראות את הפועל ת"א מתרסקת (עדי אבישי)
 
עו"ד שאול קוטלר שחרר הודעה קשה בתגובה: "אני מבין את השחקנים והתחושות הקשות שלהם. הלוואי והיה לי מטה קסם לפתור את הבעיה, אבל אני צריך לשמור על זכויות המועדון והנאמנים לא יפגעו בקריירה של אף שחקן. יש מאמן מצוין שמנהיג ועובד איתי והוא יודע על הכול. זה ניסיון לא ראוי של סוכני שחקנים לחמם את האווירה. לא הפועל ת"א מעניינת אותם אלא מספר הספרות בשיקום העמלה שלהם. אותם סוכנים הרוויחו המון מהפועל ת"א והיום בשעה הקשה הם רוצים לקבור אותה. חבל, מיותר ולא לעניין. לא לדאוג. השחקנים יעלו וישחקו ונראה מה יקרה ביום רביעי בדיון בבית המשפט ואם לא יהיה רוכש מה שברור שזו החובה שלי להכין חלופה כדי שמועדון הפועל ת"א יחיה".
 
בתוך כך, לוזון הבהיר לנאמנים כי אינו מתכוון לנטוש את הספינה הטובעת. אם לאחר הדיון, תופעל קבוצה שתמשיך לשחק עד סיום העונה בהרכב של שחקנים בוגרים הוא ימשיך בהפועל תל אביב ולא יעבור למועדון אחר יחד עם צוות האימון שלו. 
 

לוזון. נלחם עד הסוף (דני מרון)

לוזון הבהיר באסיפה לקראת המשחק מול מכבי פתח תקווה, שיכול להיות האחרון של הפועל ת"א בליגת העל, כי היא מתעסקת אך ורק בדברים הקורים במגרש כל עוד לא הוכרז על הליך פירוק רשמי. הקבוצה קיימה אימון בוקר במתחם וולפסון כלהרכב ולהרכב ישוב גוטליב שהורחק במשחק מול מכבי חיפה. אביחי ידין המוצהב ייעדר.
 
הרכב משוער: אריאל הרוש; עופר ורטה, אוראל דגני, אדי גוטליב, גל שיש, שמואל שיימן; בן רייכרט, ישראל זגורי, חן עזרא; דולי מנגה (דודו ביטון), עומרי אלטמן.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ