תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יוחננוף נבהל מהחשיפה, יוותר על הפועל ת"א?

יוחננוף נבהל מהחשיפה, יוותר על הפועל ת"א?
אחרי פרסום המו"מ לרכישת האדומים, הבעלים של רשת "יוחננוף" מסויג
מאז פורסם שמו של איש העסקים איתן יוחננוף כמי שמנהל מו"מ לרכישת הפועל תל אביב, הטלפון שלו לא מפסיק לצלצל. תקשורת, אוהדים, שונאים וכל מי שחושב שהוא יכול להשפיע, מתקשר לבעלים של רשת "יוחננוף", ונותן את דעתו.
24 השעות הללו, מאז חשיפת שמו, כנראה השפיעו על יוחננוף, שמתחיל להבין את החשיפה שכרוכה בלהיות בעלים של קבוצת כדורגל.
 
אחרי שאתמול הביע ביטחון כי יוכל לנהל את המועדון, הבוקר נשמע יוחננוף מסויג מעט. "אנחנו מכירים את העוצמה שיש לקבוצת כדורגל", אמר, "האמת היא שאשתי כבר בלחץ גדול והבנתי זאת ממנה, כך גם המשפחה הקרובה שמאוד חרדים מעכשיו לפרטיות שלהם ומבינים לאן נכנסו כששמי נחשף אתמול. עבורם זאת הייתה מקלחת של צוננים וברור שכניסה לתחום הכדורגל היא עניין לא פשוט".
 
 
ומה לגבי האוהדים של הפועל ת"א?
"כבר למדתי להכיר אמירות נגד אוהדי הפועל תל אביב. אציין כי אני לא אוהד של שום קבוצת כדורגל, ולא של שום מפלגה אני איש של שלום ובעברי הייתי ביחידה מובחרת של הצנחנים. אומר זאת כך: אני איש של עשייה ולא מבדיל בין שמאל לימין כי כשצריך שלום אתמוך בשלום ואם צריך מלחמה תהיה מלחמה".
 
יש לוח זמנים קצר עד רביעי לפחות משפטית?
"אני מגיע מעולם העסקים בו החשיבות לעמידה בלוח הזמנים ברורה. מי שיצר את המצב והלחץ זה אחרים ואני לא לוקח את הלחץ הזה עלי ואני לא שם מבחינת לחץ הזמן ולכן אני לא יודע לענות עכשיו וזה מצריך רק שקט".
 

האוהדים יכולים לחייך? (עדי אבישי)
 
יוחננוף מספר כי חברים קרובים שלו, ביניהם מ"מ יו"ר ההתאחדות לשעבר שטרן חלובה, הם שהביאו אותו לבדוק את נושא רכישת הפועל תל אביב. "יש אנשים טובים והם רבים מאוד בהפועל תל אביב וכבר סיפרו לי על ההתנהלות הקודמת מול בעלי הקבוצה ועל השלט בו הם מבהירים את מי הם מייצגים. רבים מהם הם חברי ילדות שלי, אבל לא הייתי ער לכל מה שמספרים ומעבירים עכשיו".
 
קיימת אפשרות שתתרמו סכום נדיב ומשמעותי להצלה הראשונה של המועדון ומהלך הבעלות ימתין למועד אחר?
"נכון לעכשיו כל הנושא וכל המהלכים עולים ונשקלים. לא תכננו מהלך סופי. אנחנו נשקול הכל בשיא הרצינות נמתין ונראה".
 

מחכים ליוחננוף (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ