תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גם הפעולות הנכונות של ב"ש לא עובדות

גם הפעולות הנכונות של ב"ש לא עובדות
בכר נעצר מול הגבוהים של אבוקסיס, למרות ניהול משחק חכם. לחמן מנתח
ישנם שני מקרים בהם מאמן חוזר לתבנית המקור: כשהקבוצה שלו נכנסת לתקופת דעיכה או כשנמצאים לפני משחק חשוב. אמש ב-0:0 של הפועל באר שבע בסכנין התחברו להן שתי הסיבות גם יחד והן שהובילו את ברק בכר לבחור בשלישיית קישור חזקה של ג'ון אוגו אובידיו הובאן ומהראן ראדי ושלישיה קדמית מסודרת עם מאור בוזגלו, טוני וואקמה ובן שהר. הכל מסודר. העניין הוא, כשכשנכנסים לתקופת הדעיכה גם הפעולות הנכונות לכאורה לא עוזרות ובאר שבע מוצאת עצמה לפתע חסרת אונים. 
 
זה לא שיוסי אבוקסיס עלה רק במטרה לשבש. מי זוכר את בני סכנין עולה עם רביעיה קדמית: רמזי ספורי, סיראז' נסאר, ז'אורזיניו ויובל אבידור? מתי סכנין הפיזית הציגה קבוצה כל כך מהירה? אל הרביעייה הקדמית תוסיפו את שני המגינים שלה וונדרסון ועלי עותמן.
 
 
בסכנין בלטו אתמול שניים רחוקים מעין הזרקורים. הראשון הוא מחמוד קנדיל בן ה-28, האיש שבילה את כל שנותיו במועדון אחד, השני סגס תאמבי הוא קלף התזוזה של מאמן סכנין. המגן, סארי פלאח, ז'אורזיניו וספורי הפכו את סכנין לקבוצה גבוהה ולא רק מהירה. אין ספק, עוצמה אמיתית. תוסיפו את האוירה בדוחא והנה באר שבע הרויחה הכנה מושלמת למפגש באתאטורק אולימפיה סטאדיון.
 
הערב: מכבי תל אביב אצל בית"ר ירושלים. תצליח לצמצם את הפער?
 
הערב זה יהיה משחק שהדומיננטיים בשתי הקבוצות הם תוצר כחול לבן. מעניין יהיה לראות אם רן בן שמעון ימקם את דן אייבינדר מעל שני הקשרים האחוריים ומול גל אלברמן, או שבית"ר תחזור למשולש קישור הפוך, מה שידביק את אייבינדר להאריס מדוניאנין. הבוסני, אמנם עם רגל שמאל חזקה, אך אוהב לשחק מימינו של אלברמן. אם אייבינדר יעבור לשם, כל סוד ההצטרפות שלו מאזור אמצע ימין, תרד לטמיון. מדוניאנין חכם ויודע להביא אליו שומרים עם רגל ימין שמשחקים כקשרים אחוריים באמצע שמאל. כך מוציא מהם הבוסני את העוקץ.
 
עומר אצילי, ניקיטה רוקביציה ובעיקר שלומי אזולאי ואופיר קריאף אינם, ובית"ר לא הצליחה לאתר תחליפים, בטח בכל הקשור למספרים. בליל ירח בהיר רואים מטדי את המקום השישי, אליו תקפוץ המנורה אם תנצח את הצהובים בתום חג המכבים. שכטר ו/או שמעון אבו חצירה מתקשים מול בלמים שמשחקים פתוח ימין ושמאל, כפי שממוקמים בלמי מכבי ת"א.
 

הפעם מכבי ת"א תחגוג בסיום? (ערן לוף)
 
בית"ר כבשה הכי מעט משבע הראשונות והכי הרבה משבע האחרונות וכדי לחזור לעצמם, השחקנים של בן שמעון חייבים לכבוש יותר מהממוצע הדל של 1.2 גולים למשחק. עם שני כיבושים בשלושת המשחקים האחרונים, הצהובים מהבירה ומתל אביב סובלים מאותם תסמינים של בעיית הגעה למצבים. שני הכוכבים הגדולים אז של ימק"א, אורי מלמיליאן ודני נוימן ירדו אז דרך שער הגיא והפתיעו כשחתמו במכבי ת"א, לבית"ר אין היום אף אומן כמו השניים הללו והערב היא תזדקק להרבה רוח של הקהל כדי לעצור את מכבי ת"א.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ