תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פיפ"א הודיעה: התביעות נגד הפועל ת"א מושהות

פיפ"א הודיעה: התביעות נגד הפועל ת"א מושהות
עמדת קוטלר התקבלה. אלטמן פנה לביהמ"ש: "שישלמו או שישחררו"

הישג להפועל תל אביב. פיפ"א נענתה לפנייה של המועדון וההתאחדות לכדורגל והשהתה את התביעות התלויות נגד המועדון. את המהלך הובילו יו"ר ההתאחדות, עופר עיני, המנכ"ל רותם קמר והיועץ המשפטי אפרים ברק בליווי משפטי צמוד של המפרק עו"ד שאול קוטלר. ההערכה היא שהמהלך של פיפ"א מוריד את הסיכוי שהארגון ידרוש סנקציות מיידיות נגד המועדון כמו הפחתת נקודות או הורדת ליגה.

 

כתוצאה מההשהייה, פיפ"א הורתה לנושים להמתין עם דרישת התשלום  שהיה אמור להיות משולם בסוף השבוע ולדחות אותו למועד אחר עד התפתחויות בנושא רכישת המועדון. במכתב שהעבירה פיפ"א לנושים, בראשם הקבוצה השוויצרית ת'ון ממנה הושאל לוטם זינו, נכתב שהפועל ת"א נמצאת בהליכי פירוק. פיפ"א הורתה לנושים להיות בקשר עם ההתאחדות לכדורגל לגבי מצבה של הפועל ת"א. ראוי להדגיש שנכון לעכשיו, העברת המועדון לידיה של קבוצת ניסנוב טרם אושרה בוועדה להעברת זכויות.

 

 

כזכור, קבוצת הרוכשים של הפועל ת"א, בראשות האחים יצחק ושרון ניסנוב, התחייבה לשלם מכיסה את כל פסקי הבוררות נגד המועדון אלו שכבר נקבעו ואלו שהוגשו לאחרונה בסכום של מעל 24 מיליון שקלים בפיפ"א ו-CAS.

 

עו"ד קוטלר. "פיפ"א מקיימת הערכת מצב מחודשת" (דני מרון)

 

עו"ד שאול קוטלר מסר: "המכתב שהועבר לפיפ"א ברור וצורף אליו דו"ח המפרקים והרוכשים לפיו, אם יש מצב של הליך פירוק, בית המשפט באותה מדינה הוא הקובע. פיפ"א הבהירה כי היא מקיימת הערכת מצב מחדש ופנתה אל כל הגורמים שתבעו את הפועל ת"א להגיע להסדר. אין מדובר בהשהיית החובות, אלא בהשהיה פורמלית ".

 


הפקס מפיפ"א. הפועל קיבלה אוויר לנשימה

 

את המו"מ מול התובעים יוביל עו"ד ממשרד אירופי המתמחה בנושאי פיפ"א וכבר נוצר קשר למו"מ מול כל התובעים.

 

אלטמן בדרך למכבי תל אביב? 

עמרי אלטמן הגיש היום (שלישי) אולטימטום באמצעות בית המשפט המחוזי בתל אביב לחייב את הפועל ת"א לשלם לו את המענק שהובטח לו בסך מיליון שקלים על ידי הבעלים הקודם אמיר כבירי או לשחרר אותו לאלתר מהמועדון.

 

לטענת הקשר, מכיוון שקבוצת הרוכשים החדשה אימצה את החוזה שכלל את המענק המדובר, עליה לעמוד בהתחייבות או לשחרר אותו מהקבוצה. אלטמן אינו מתכוון להגיע מחר לאימון הקבוצה גם אם יסודר לו ביטוח להתאמן, ונראה שהוא בדרכו החוצה מהמועדון.

 

שרון ניסנוב מקבוצת הרוכשים בתגובה: "אלטמן מודע לכך שאנחנו יודעים על הבעיה שלו והצענו לו הצעה חדשה שאינה כוללת את החוב של כבירי. אם ההליך המשפטי ייצא לפועל, הוא יצטרף לשורת הנושים של המועדון. הסברתי לו שאני לא מוכן לשלם חוב שאינו שלי".

 


קרויף רוצה להחזיר את אלטמן לצהובים (דני מרון)

 

גורם בהפועל ת"א סיפר כי לא רק מכבי חיפה מעוניינת בקשר, ומי שמצטרפת למאבק עליו ועל ארון שוינפלד היא מכבי ת"א וקיימת סיבה שהג'נרל מנג'ר ג'ורדי קרויף הסתודד עם אלטמן בסיום הדרבי אתמול (1:0). כזכור, ההולנדי היה זה שהביא את אלטמן מפולהאם ורק בשל עומס בשחקני התקפה חוזהו לא מומש מעבר לשנתיים.

 

השאלה האם בן חיים החלוץ ומיכה יתלהבו מהמהלך (דני מרון)

 

גוטליב עם רגל וחצי בחוץ

אדי גוטליב נכלל ברשימה של קבוצת הרוכשים של המועדון שהוגשה לנאמנים כמי שימשיך במועדון תחת חוזה חדש. הבלם כבר הודיע כי אינו מוכן להמשיך בקבוצה לאחר שניזוק כספית מביטולו של החוזה ומסרב לחתום על החוזה החדש שהוצע לו, בו שכרו הופחת ב-35 אחוזים. בנוסף טוען השחקן שמענק החתימה שהובטח לו על סך 100 אלף דולר לא שולם לו ברובו.
 
גוטליב, שנפצע בקרסולו באימון הקבוצה לפני המשחק נגד הפועל קריית שמונה, אינו מתאמן לאחר שהביא מכתב מהרופא שמאשר את פציעתו ודורש חד משמעית לעזוב.
 
גוטליב. העיקר שיש לו פתק מרופא (עדי אבישי)
 
מנגד בהפועל ת"א מקווים להגיע להבנות מולו בימים הקרובים ומבהירים כי מדובר בשחקן תחת חוזה שלא יכול לעזוב על פי רצונו. גורמים במועדון טוענים שמכבי ת"א והקבוצות הרוסיות אוראל גרייט ואופה מעוניינות לצרף את הבלם מיידית.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ