תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

העסקה פוצצה: בן חיים לא שוחרר ממכבי ת"א

העסקה פוצצה: בן חיים לא שוחרר ממכבי ת"א
ניסיון אחרון לגשר על הפערים מול ברוז' לא צלח. שוינפלד יזכה להצעה
המהפכה במכבי תל אביב נמשכת. אחרי שהאריס מדוניאנין שוחרר וסגר בפילדלפיה יוניון מה-MLS בארה"ב, גם נוסא איגייבור נפרד והצטרף לריזספור הטורקית - אבל המוקד היה כמובן עסקת העברתו של טל בן חיים לברוז' הבלגית.
 
קשיים של הרגע האחרון הביאו לביטול העסקה והחלוץ יישאר במכבי תל אביב לפחות עד תום העונה. קודם לכן עוד דווח בבלגיה על סיכום בין המועדונים, אך מכבי תל אביב הערימה קשיים בעיקר בהיעדר מחליף הולם ולמרות ניסיון של אלופת בלגיה בעזרת נציגה בארץ, דודו דהאן, הוא זה שהודיע כי הבלגים נסוגו מהעסקה לקראת 00:00. המשמעות: בן חיים יישאר במכבי תל אביב לפחות עד הקיץ, אז יוכל לעבור לברוז' עבור סעיף שחרור בו הוא מחזיק ומוערך ב-2.9 מיליון יורו.
 
 
לאחר נפילת העסקה, לספורט1 נודע כי החלוץ עתיד לקבל בקרוב הצעה לחוזה משודרג וארוך טווח ממכבי תל אביב כאשר השכר שלו יהיה ככל הנראה מעל מיליון יורו בעונה. 
 
 
מוקדם יותר, לפי דיווח של עיתונאי בלגי מוכר, קלאב ברוז' סיכמה עם הצהובים על צירופו של החלוץ תמורת ארבעה מיליון יורו, כשמיליון יורו נוספים יתקבלו בכפוף להישגי השחקן והקבוצה. כעת ייתכן והצהובים פיספסו סכום עתק, אך ייתכן וגם הבלגים לא יממשו את העסקה גם בקיץ. בברוז' אגב לא ביזבזו זמן ורכשו את הרומני דורין רוטאריו שמשחק באותה עמדה של בן חיים.
 
 
בן חיים חוגג בצהוב. ללא שער שדה מאז ספטמבר (דני מרון)
 
במקביל, מכבי תל אביב תנסה לקדם את מהלך החתמתו של חלוץ הפועל תל אביב ארון שוינפלד כשעל פי המסתמן האדומים יסכימו למכור את השחקן עבור חצי מיליון יורו. בנוסף, יקוזז סכום מהחוב על עסקת בן רייכרט. שמו של אחמד עאבד גם הוא עדיין על הפרק אצל הצהובים.
 
 
איגייבור נמכר לריזספור: "אתגעגע תל אביב"
בכל הנוגע לנוסא איגייבור, הקשר הניגרי המריא לטורקיה וחתם בריזספור לשלוש שנים וחצי. הטורקים אישרו את החתמת השחקן ואילו מכבי תל אביב הודיעה שסכום ההעברה עומד על 500 אלף יורו. איגייבור אמר לאתר הרשמי: "ברצוני להודות לכולם במכבי ת"א על התמיכה שקיבלתי במהלך התקופה ששיחקתי במועדון. אני מסיים פרק שמח בישראל אך גם מתחיל פרק חדש בטורקיה שלא נמצאת כל כך רחוק. אני הולך להתגעגע לתל אביב, לישראל ולכל החברים שלי בארץ אך מכיוון שאהיה מרחק שעת טיסה מכאן אני מבטיח לבוא לביקור כשיתאפשר לי. אני מאחל למכבי הצלחה בעתיד ובהמשך העונה כי המאבק רחוק מלהיות מוכרע. תמשיכו להילחם כי כולכם יודעים שזה עוד אפשרי. אני סופר גאה שיצא לי ללבוש את המדים של מכבי ת"א".
 
המנהל הספורטיבי ג'ורדי קרויף הוסיף: "ברצוננו להודות לנוסא על תרומתו למכבי תל אביב שבלטה במיוחד בשערים שכבש עבורנו במשחקי המוקדמות האירופיים בשתי העונות האחרונות. בנוסף לכבוד שרכשו לו חבריו לקבוצה בחדר ההלבשה, נוסא, היה מוערך מאוד על ידי כל המאמנים שאימנו אותו במועדון. אני שמח על העסקה הן עבור נוסא והן עבור המועדון במיוחד לאור העובדה שהחוזה שלו במכבי אמור להסתיים בעוד ארבעה חודשים".
 
הקשר הניגרי שנרכש מבטיס ביולי 2014 מבטיס, חתם לשלוש שנים וחצי בקבוצה המדורגת במקום ה-14 בליגה הטורקית, כך הודיע המועדון הטורקי. יש לציין שמכבי תל אביב טרם אישרה רשמית את שיחרורו, דבר שצפוי לקרות בקרוב.
 
איגייבור כבר בטורקיה. השלים את הצטרפותו לריזספור (אינסטגרם)
 
כעת למכבי תל אביב חמישה זרים בסגל, כולל צמד הברזילאים שיעברו בבקרה עד סוף השבוע, רמון ומרסלו, ושחקן התקפה זר צפוי להצטרף עד סגירת החלון בישראל בעוד 48 שעות.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ