תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רשמי: אנטואן קונט חתם בבית"ר עד תום העונה

רשמי: אנטואן קונט חתם בבית"ר עד תום העונה
הבלם מצטרף, לקבוצה אופציה לרכוש אותו. אודל בדרך לאשדוד

שביעות רצון בבית"ר ירושלים מצירופו של אנטואן קונט. בלם הרכש מריימס הצרפתית נחת לפנות בוקר בישראל וחתם הרב (רביעי) על חוזה במועדון לחצי שנה עם אופציה לעונה נוספת וישלים את מכסת הזרים של הצהובים שחורים.

 

הבעלים אלי טביב מקווה כי קונט יביא את השדרוג המתבקש לחוליית ההגנה שלא הבריקה עד כה ואמר לסובביו: "קונט זה שחקן מצוין. לא סתם הוא שיחק בנבחרות הצעירות בצרפת. אצלנו הוא יפרח".  

 

 

הבלם הגיע לאחר המלצה של אלירן עטר וגם התייעץ עם יוהאן אודל, שאמר עליו: "אנטואן זה בלם טוב מאוד לליגה הישראלית. כדאי לצרף אותו".

 

הצרפתי הוא הרכש הרביעי של הקבוצה מהבירה בחלון ההעברות הנוכחי, אחרי חן עזרא, ישראל זגורי וחן דילמוני. בנוסף לארבעה הללו טביב מעוניין בחלוץ נוסף, כאשר שלומי ארבייטמן היה המועמד העיקרי להצטרף ואף סיכם את תנאיו בקבוצה, אולם לאחר שנפגש עם בעלי הפועל חיפה יואב כץ החליט להישאר בכרמל.

 


קונט מימין. טביב מרוצה מהחתמתו

 

הדברים אמורים גם לגבי קשר עירוני קריית שמונה שלומי אזולאי בקריית איתו הגיעו להבנות בעל פה, ואם בעלי הקבוצה מהצפון איזי שירצקי יחליט לשחררו הוא צפוי לחזור לירושלים. 

 

החלוץ לידור כהן נפרד אתמול מחבריו ואמר: "לא קל לעזוב בית כמו בית"ר ירושלים. התחברתי לקהל, לאנשים ולמועדון כיף לחזור למקום שגדלתי בו". אגב, בניגוד לחוסר הערכה כלפיו בבירה, כהן הוא רכש היקר בתולדות מכבי פתח תקווה, כאשר על פי גורמים במועדון הוא מחזיק בחוזה הגבוה ביותר בקבוצה: "לידור מגיע על תקן שחקן מוביל. אנחנו נמצה את הכישרון שלו", אמרו במלאבס. 

 

בתוך כך, בספרד מדווחים שחלוץ מאיורקה אוסקר דיאס מסרב כרגע להגיע לבית"ר ירושלים, שהגישה לו הצעה, ומתעקש להילחם על מקומו. מאיורקה מנסה לשכנעו לעבור כדי לחסוך את שכרו. דיאס בן ה-32 גדל באלקורקון ושיחק בשלל קבוצות בספרד ביניהן ריאל מדריד ב', אלצ'ה, סלטה ויגו, אלמריה, ויאדוליד ונומנסיה. הוא כבש העונה שער אחד ב-12 הופעות.

 

באשר לחלוץ ג'ונתן מויה שבמועדון ציפו לצרף, הבהירו היום בהודעה רשמית: "למועדון בית״ר ירושלים לרבות הבעלים אלי טביב והמנכ"ל משה דמאיו היה ידוע כי ישנה אפשרות לבעייתיות בהחתמתו של החלוץ הקוסטה ריקני- ג׳ונתן מויה. ידענו כי השחקן שותף בשתי קבוצות ובשתי ליגות בשנת 2016, כיוון שהליגה בקוסטה ריקה חולקה לשניים באופן מסורתי ותאריך תחילת החלק השני שונה כמו גם מועד העברות, הסוגיה לא הייתה ברורה.

 

"עם זאת, הוחלט לקחת את הסיכון על מנת לנסות ולצרפו כיוון שהקבוצה בה הוא משחק מקיימת מחנה אימון בקפריסין, כדי למנוע בזבוז זמן הוחלט להנחית את השחקן בארץ תוך כדי בדיקות על ידי הגורמים הרלוונטיים בהתאחדות לכדורגל (מחלקה משפטית). למרות כל הבדיקות התשובה עדיין לא הייתה חד משמעית האם אפשר או אי אפשר להחתים את החלוץ.

 

"היועץ המשפטי של ההתאחדות לכדורגל עו״ד אפרים ברק שלח שאילתא לפיפ"א ורק אז לאחר בדיקה מעמיקה הובן כי השחקן לא יוכל לשחק בשורות המועדון בעונה הנוכחית. בין לבין נחת השחקן בארץ ולכן הוא לא נלקח לבדיקות רפואיות. המועדון לקח אחריות על הבאתו, הלנו את השחקן ודאגנו לחזרתו למחנה האימון עם קבוצתו האוקראינית בקפריסין".

 

מי שעתיד לעזוב את המועדון הוא יוהאן אודל הצרפתי שנמצא במשא ומתן עם מ.ס אשדוד ובבירה מקווים שיסגור בקבוצה מעיר הנמל.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ