תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי ת"א פנתה לדוידזאדה, גרשון יגיע?

מכבי ת"א פנתה לדוידזאדה, גרשון יגיע?
קרויף העביר לגולדהאר תכנית לעונה הבאה. גם טוואטחה נלקח בחשבון

"ג'ורדי קרויף לא יעסוק מעכשיו בשום דבר לקראת העונה הבאה, עד שיובהר לו עתידו בקריית שלום", כך אומר הבוקר גורם בסביבת מכבי תל אביב.

 

"קרויף מאוד רוצה להמשיך בעמדת המנהל המקצועי וידוע שהוא כבר הכין תכנית עבודה לקיץ", הוסיף המקורב למועדון.

 

 

כפי שפרסמנו לראשונה בספורט1, נראה כי ג'ורדי קרויף יסיים את העונה על הקווים ובמקביל כבר החל לחפש מאמן לעונה הבאה. יתרה מכך, נראה כי בכוונתו לסכם מבעוד מועד על צירוף אחד מהמגנים השמאליים – אופיר דוידזאדה או טאלב טוואטחה.

 

השם הראשון שבמכבי תל אביב מאמינים כי ינחת כאן הוא שחקנה של גנט הבלגית, רמי גרשון אשר מחוזר נמרצות על ידי קרויף בשנים האחרונות.

 

גרשון. כמעט עשור בחו"ל הספיק לו? (Gettyimages)

 

מכבי ת"א תציע לגרשון, המשחק כמגן שמאלי וכמובן כבלם, חוזה ארוך טווח לארבע שנים ושכר שנתי שיהיה גבוה במעט מזה אותו הוא מקבל בבלגיה. גרשון אישר מספר פעמים כי הוא מחוזר על ידי קרויף ועניינים אישיים עשויים להשיב את השחקן ארצה לאחר שבע שנים באירופה.

 

עמדת המגן השמאלי היא הנקודה החלשה של מכבי תל אביב. השמות המוזכרים לעונה הבאה הם טאלב טוואטחה שאינו מצליח לפרוץ באיינטרכט פרנקפורט ואפשר שהמגן שג'ורדי מחזר אחריו נמרצות יגיע בנוסחה של השאלה לעונה אחת עם אופציית רכישה.

 

טוואטחה. מתקשה להשתלב במדי פרנקפורט (Gettyimages)

 

גם מגן גנט אופיר דודיזדה מועמד, אבל כאן במכבי תל אביב זהירים ואינם רוצים להיות מעורבים במרוץ מול קבוצת נעוריו הפועל באר שבע. בכול מקרה לדודזאדה יש הצעה כספית עליה לא החזיר תשובה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ