תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קרלסן הציב תנאים בפני ההנהלה, יישאר?

קרלסן הציב תנאים בפני ההנהלה, יישאר?
המנהל המקצועי של מכבי חיפה שוחח עם שחר. ורמוט לא יהיה כשיר לאשדוד
ב-19.11.16 חגגה מכבי חיפה את הניצחון הביתי האחרון שלה מול הפועל כפר סבא, מה שאומר שהירוקים לא ניצחו סיבוב שלם באצטדיון סמי עופר. כעת מקווים במועדון לחזור למסלול הניצחונות הביתיים כבר במשחק הקרוב בשבת (18:15, שידור ישיר בספורטHD1) מול מ. ס. אשדוד.
 
פרט לרצון לשמח את הקהל החיפאי במגרש הביתי, במועדון גם רוצים להמשיך ברצף הניצחונות בכדי להבטיח את המקום בפלייאוף העליון. "אנחנו רוצים לחזור ולנצח בבית ולא פחות מכך רוצים להשיג עוד ניצחון. זה מסוג המשחקים שהם חובה", התייחס שחקן בקבוצה למשחק.
 
 
גם המאמן גיא לוזון יערוך בכורה על הקווים בסמי עופר ולראשונה יחוש את הקהל החיפאי במשחק בית.  "הקהל החיפאי מזכיר לי את סטנדרד ליאז'", אמר המאמן במסיבת העיתונאים. "הקהל שמגיע בכמות הכי גדולה ומעודד הכי טוב הוא של מכבי חיפה לאורך כל המשחק. אנחנו רוצים לתת להם סיבה טובה לעודד כך".


האוהדים הירוקים יקבלו ניצחון ביתי ראשון בסיבוב השני? (ערן לוף)
 
בצוות המקצועי עדיין מתלבטים לגבי ההרכב שצפוי לפתוח בשבת. גילי ורמוט נבדק ולא יהיה כשיר למשחק. כאשר ממתינים לשמוע על כשירותו של גילי ורמוט. הקשר הקוסוברי אניס אלושי צפוי לחזור להרכב. גם עמית זנטי יחזור לסגל, לעומת הבלם מארק ואליינטה והחלוץ עומר דמארי שייעדרו מהמשחק.
 
הבעלים יעקב שחר, סגנו עוזי מור, המנכ"ל אסף בן דב והמנהל המקצועי תור כריסטיאן קרלסן נפגשו אתמול במהלך האימון. הארבעה שוחחו בעיקר על הצוות המקצועי החדש והעבודה שלהם במהלך השבוע הראשון בתפקיד. ראשי חיפה שמעו את חוות דעתו של קרלסן על הצוות החדש. 


ישחק נגד אשדוד? ורמוט (ערן לוף)
 
נושא עזיבתו של המנהל המקצועי כמעט ולא עלה בשיחה, אך קרלסן עדכן את ראשי חיפה כי הוא מעוניין לעזור לאביו בעסקיו הפרטיים, ולכן יצטרך לעזוב את חיפה כפעמיים בכל חודש. הנורבגי יהיה מעוניין להמשיך בכרמל במידה וזה יתאים לראשי המועדון, אך ההערכה כי בחיפה ירצו מנהל מקצועי במשרה מלאה ולכן ייפרדו מקרלסן בסיום העונה. עם זאת, ההחלטה בנושא טרם התקבלה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ