תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מימר משוכנע שקליימן יפתח, ראלי תורגל ב-11

מימר משוכנע שקליימן יפתח, ראלי תורגל ב-11
שוער בית"ר ירושלים הגיע חולה לאימון המסכם לפני סכנין. קונט יזכה למנוחה?
בית"ר ירושלים קיימה לפני הצהריים את האימון המסכם לקראת משחק החוץ מחר באצטדיון דוחא נגד בני סכנין (21:00), ובמודעדון חוששים שהשוער בוריס קליימן לא יוכל ליטול חלק בהתמודדות לאחר שהבוקר באימון התלונן על חולשה וחום גבוה.
 
הצוות הרפואי והמקצועי החליטו לאפשר לקליימן מנוחה והשוער עזב את מתחם האימונים לביתו. רק מחר לפני היציאה למשחק על פי הרגשתו של קליימן יוחלט אם הוא ישחק בין הקורות. יש לציין כי המאמן שרון מימר סיפר לעוזריו כי הוא משוכנע שקליימן יהיה כשיר ויפתח.
 
 
מהמשחק ייעדר מחר הקשר דוד קלנטיס שהורחק נגד הפועל תל אביב ומי שאמור לעלות בהרכב הוא קלאודומיר פריירה. לבית"ר ירושלים שבמקום הרביעי 37 נקודות והמטרה היא לעבור בשלושת המשחקים שנותרו עד לסיום הסיבוב השני את מכבי פתח תקווה, השלישית בטבלה שלה יתרון חמש נקודות.
 
קונט. עשוי לפתוח על הספסל (דני מרון)
 
באימון המסכם תורגל במפתיע עוז ראלי, שעשוי לעלות במקום אנטואן קונט. הרצון של מימר הוא לאפשר לקונט להיכנס לכושר משחק בהדרגה ולא מן הנמנע כי הצרפתי יפתח ויוחלף בהתאם להתפתחויות במשחק.
 
ההרכב המשוער: בוריס קליימן (סתיו שושן), עוז ראלי, חסוס רואדה, דן מורי, מרסל הייסטר, קלאודומיר פריירה, אריק סאבו, דן איינבינדר, עידן ורד, חן עזרא, איתי שכטר.
 
סארי פלאח צפוי להיות כשיר ולפתוח בהרכב

בבני סכנין נמצאים בהכנות אחרונות לקראת המשחק מול בית"ר ובמועדון מדברים על חשיבות המשחק לא רק כי מדובר באחת היריבויות הגדולות בכדורגל הישראלי, אלא גם בשל העובדה כי סכנין נלחמת על מקום בפלייאוף העליון וכל נקודה צפויה להיות מכרעת.

 

סכנין תהנה במשחק מאצטדיון שיהיה מלא רק באוהדיה, בהתאם לתקנון במשחקי שתי הקבוצות בשנים האחרונות. יו"ר הקבוצה, מוחמד אבו יונס, הגיע לאימון הבוקר ואמר לשחקניו: "המשחק הזה חשוב לא רק בגלל שזה בית"ר זה גם משחק שאם ננצח בו, נבטיח את מקומנו בפלייאוף העלון".

 

מבחינה מקצועית במועדון שמחו הבוקר על כך שהבלם סארי פאלח התאמן ונראה כי יהיה כשיר למשחק. פלאח, שנפצע במשחק האחרון מול אשדוד, צפוי לשחק עם מסכה מיוחדת שתשמור על אפו. מכה אחרת שנפלה על הקבוצה ביום חמישי הייתה כאשר החלוץ הפורה ביותר בתקופה האחרונה, עידן שמש, נפצע וצפוי להיעדר מספר שבועות. שמש אמור לעבור מחר בבוקר בדיקה מכרעת לגבי כשירותו. יובל אבידור יחזור להרכב על חשבונו של שמש. הקשר סגס תאמבי ייעדר בגלל צהובים ועטאא ג'אבר יערוך בכורה בהרכב הראשון.

 

 

פלאח וקנדיל. הבלם יעלה בהרכב של אבוקסיס (דני מרון)

 

הרכב משוער: מוחמד קנדיל, עלי עותמאן, סארי פלאח, אברהם פאס, וונדרסון, חאלד חלאיילה, עטאא ג'אבר, רמזי ספורי, פיראס מוגרבי, ז'אורז'יניו, יובל אבידור.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ