תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מימר מתלבט לגבי קלטינס: קישור או הגנה

מימר מתלבט לגבי קלטינס: קישור או הגנה
בית"ר ירושלים נערכת למפגש בטרנר מול ב"ש. קונט ישוב מצרפת וישחק

בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות למשחק האחרון של העונה הסדירה, כאשר תתארח ביום שני בבירת הנגב ותפגוש את האלופה והמוליכה הפועל באר שבע.

 

מי שלא התאמן ביומיים האחרונים הוא המגן הצרפתי אנטואן קונט, שהמריא אתמול למולדתו לצורך התייצבות לדיון מקדמי לקראת המשפט שיחל נגדו באשמה לתקיפה. בבירה מספרים כי הוא ישוב עד הלילה לישראל ויטול חלק באימון המסכם.

 

 

עם זאת, גם לאור העובדה כי קונט לא יגיע לאחר הכנה אופטימלית וכן בשל המחץ הרב של הפועל באר שבע ובייחוד משחק האגפים שלה, המאמן שרון מימר שוקל לפתוח במערך של שלושה בלמים, כך שדוד קלטינס ישחק לצדם של חסוס רואדה ודן מורי ויאפשר לקלאודמיר פריירה לשחק במרכז הקישור עם סאבו. 

 

קונט. לא הכנה אופטימלית, אבל ישוב, יתאמן וישחק (דני מרון)

 

במקרה שיעדיף בסופו של דבר מימר לשחק עם רביעייה אחורית, קלטינס יפתח בקישור האחורי לצד אריק סאבו וקלאודמיר. כידוע מי שייעדר מהמפגש הוא הקפטן דן איינבינדר, שירצה עונש על ספיגת חמישה כרטיסים צהובים, ועל כן ההתלבטות היא בין הגנה מעובה לבין שלושה קשרים במרכז המגרש.

 

בבית"ר ירושלים לא שוכחים שהם הפסידו להפועל באר שבע בכל משחקי הליגה העונה ובעונה שעברה ושחקן במועדון אמר: "איינבינדר יחסר לנו מאוד, אבל לפחות איתי שכטר חוזר מהשעייה. נעשה את הכל כדי לחזור עם נקודות מטרנר".

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ