תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טביב יציע לאיינבינדר 185 אלף יורו לעונה

טביב יציע לאיינבינדר 185 אלף יורו לעונה
הקבוצה תערער על הפחתת הנקודות: "הכרטיס לאירופה צריך להיקבע על הדשא"

בית"ר ירושלים מוטרדת עד מאוד מהפחתת הנקודות והמשבר ההולך ומחריף מול אוהדיה, בבירה מודעים לכך שבמצב הקיים הקרב על מקומות 3-4 תלוי בהם הרבה פחות משחשבו, אולם יש נושא מקצועי נוסף שמעסיק את אלי טביב ואנשיו.

 

הבעלים צפוי להיפגש בקרוב עם הקפטן דן איינבינדר ולהציע לו חוזה חדש וארוך טווח, לפיו הקשר יזכה לתוספת של כ-30 אלף יורו לא כולל מענקים בכל עונה, כך ששכרו ישודרג מ-160 אלף דולר ל-185 אלף יורו בעונה.

 

 

בבית"ר מודעים לכך שמכבי חיפה והפועל ב"ש הציעו לו למעלה מ-300 אלף יורו לעונה והבהירו כי לא יוכלו להתחרות בהצעות אלו, אבל טרם ברור אם הקפטן הירושלמי יעדיף לשוב לקבוצה שמתחרה על האליפות ולהילחם על דקות בהרכב, כפי שקרה לו במכבי תל אביב ממנה חזר לבית"ר.

 

איינבינדר. ייבחר בין הכסף הגדול לדקות בהרכב (אריאל שלום)

 

על פי טענות בסביבת המועדון, ההתכנסות של נבחרת ישראל ביום שני אינה מטיבה עם שחקנים ישראלים בולטים דוגמת איינבינדר אשר שומעים "סיפורי משכורות" מהליגיונרים שלנו ומהשחקנים במכבי ת"א, מכבי חיפה והפועל באר שבע.

 

מקורבים לשחקן טוענים כי איינבינדר ראוי לשכר גבוה בדומה לרועי קהת, אלירן עטר, בן שהר, מאור בוזגלו וכוכבים נוספים וכי כעת ההחלטה תהיה של איינבינדר ומשפחתו.

 

בית"ר ירושלים תגיש לבית הדין העליון ערעור על עונש הפחתת שתי הנקודות ממאזנה ותעלה את הפעולות בהן היא נוקטת במאבקה נגד הגזענות. "קיבלנו בהלם את החלטת הדיין כיוון שגם משקיף המשחק ציין כי מדובר באירוע מינורי ותובע ההתאחדות אף הוסיף כי לא מדובר באירוע המחייב. הפעלת העונש על תנאי ולאור המלחמה הגלויה והבלתי מתפשרת של אלי טביב והמועדון באלימות ובגזענות אין הוא רואה צורך להפעיל את העונש העומד כנגד המועדון".

 

ההחלטה משלבת ידיים עם הגזענות ומעניקה פרס לגזענים. כל העשייה, הגינוי והפעולות המובהקות כנגד הגזענות אינן מועילות כלל. ערעור מטעם המועדון יוגש כבר מחר בבוקר לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל ואנו קוראים לכל קבוצות ליגת העל להצטרף לבקשת הערעור על מנת שההכרעות לגבי זהות האלופה והקבוצות שתעפלנה למוקדמות הליגה האירופית תיפולנה על כר הדשא ולא על השולחן הירוק", נמסר מהמועדון.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ