המשיח החדש: גלזר יקבל זימון לאלבניה

המשיח החדש: גלזר יקבל זימון לאלבניה
בישראל מודעים לבעיות בין הקורות. הרוש קיבל שיחות והודעות תמיכה

בנבחרת ישראל מנסים להותיר מאחור את התבוסה 4:1 לספרד ביום שישי ואת הביקורות בתקשורת, בתקווה שהמשך הקמפיין לא ייפגע. שחקן בנבחרת אמר לספורט 1: "כל נבחרות ישראל לדורותיהם כבר הפסידו בתוצאות דומות וגבוהות יותר לנבחרות מהדרג הראשון בעולם. צריך להמשיך קדימה, לראות איך משנים דברים כבר לקראת המשחק נגד אלבניה דרך משחק הידידות שיהיה לפני מול מולדובה".


השוער אופיר מרציאנו ימשיך להיות בסגל הנבחרת, למרות היכולת החלשה מול ספרד. גורם המקורב לנבחרת אמר: "לכולם ברור שצריך שיהיה שוער קבוע לנבחרת ורק עונש ההרחקה של גורש מנע ממנו לשחק נגד ספרד. גם ברור שצריך להכין שוערים לקמפיין הבא והשם הבולט שייכנס למעגל המתחרים הוא עומרי גלזר (מכבי חיפה, א"ג). היכולת של השוערים בכדורגל הישראלי מוכרת וצריך לייצר שוער חדש".


בסביבת הנבחרת טוענים: "יהיו שינויים בסגל שיוזמן בהתכנסות הבאה וגם בהרכב הפותח, אך כשלושה חודשים לפני המשחק נגד אלבניה עדיין אי אפשר להאריך מה בדיוק יהיה".שוער העתיד של ישראל? עומרי גלזר (ערן לוף)


גם היכולת של מרציאנו מול ספרד לא מבטיחה לשוער הפועל תל אביב אריאל הרוש את המקום בהרכב נגד אלבניה, אבל ברור שהמאמן הלאומי לא יוכל להתעלם מכושרו של הרוש שעשוי לפתוח במשחק ההכנה מול מולדובה, בטח בשל העובדה שגורש איבד את מקומו בהרכב הפועל באר שבע לגיא חיימוב.


הרוש התקשה לקבל את ההחלטה של המאמן אלישע לוי להעדיף את מרציאנו על פניו ולא הסתיר את אכזבתו בפני חבריו עוד במחנה בחיחון. "יהיה להרוש קשה להתאושש מסוף השבוע הזה בחיחון ויהיה צורך להחזיר אותו להתנהלות הרגילה כי הסיפור יכול לשבור אותו", אמר אחד מחבריו. נציגים של שתי קבוצות מהליגה הספרדית היו אמורים לצפות בשוער במשחק בשישי ואולי גם זה לא הוסיף למצב רוחו של השוער.


צריך לציין כי הרוש פרגן ותמך באופיר מרציאנו. מאז יום חמישי קיבל שוער הפועל ת"א מאות שיחות והודעות תמיכה מחברים, שחקני כדורגל בארץ ומאנשי קבוצתו.אלישע לוי. בעיה לא פשוטה (אודי ציטיאט)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • מונאקו
  1
  ניס
  1
  Live
 • נים
  1
  נאנט
  0
  Live
 • טולוז
  2
  ליון
  2
  Live
 • גנגאן
  2
  ראן
  1
  Live
 • סט. אטיין
  2
  מרסיי
  1
  Live
 • בני יהודה תל אביב
  2
  הפועל נצרת עילית
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ