תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קובי רפואה נגד ההתנהלות כלפי שחקניו

קובי רפואה נגד ההתנהלות כלפי שחקניו
המאמן עצבני: "כשיגיע הזמן אגיב". פאס לא תורגל בהרכב סכנין
לאחר שני ההפסדים הרצופים לאשדוד ולבית"ר ירושלים והפער מהמקום הרביעי שקטן לחמש נקודות, מכבי פתח תקווה תתארח מחר (ראשון, 19:00) בדוחא במטרה לחזור לנצח. עם זאת, נראה שכרגע מה שמטריד את המלאבסים נמצא מחוץ למגרש, בדגש על העונה הבאה.
 
כפי שפרסמנו, גידי קאניוק וגיא מלמד נפגשו עם הנהלת הקבוצה באמצע השבוע אך כל אחד מסיבותיו, לא מוכן לחתום בשלב זה. בנוסף, גם אליסון דוס-סנטוס צפוי שלא להמשיך. מי שנראה שלא אוהב את כל מה שקורה מסביב הוא המאמן קובי רפואה שאמר בראיון לקראת המשחק: "כשיגיע הזמן המתאים אגיב, ואני אגיב".

 

 
נראה שבכלל, מאמן הקבוצה לא אוהב את ההתנהלות בתקופה האחרונה סביב שחקניו ואת העובדה ש"מנסים לפרק לו את הקבוצה" באמצע המאבקים על הכרטיס לאירופה. רפואה מודע לכך שלא ברור איזו קבוצה תעמוד לרשותו בקיץ.
 
"מה שהיה בסכנין בתחילת העונה לא דומה למה שיהיה שם ביום ראשון", אמר אתמול רפואה. "מכבי פתח תקווה לא רגילה להפסיד שני משחקים רצוף וזה לא קרה לנו העונה. מבחינתי זה לא משנה נגד מי אנחנו משחקים, אלא לראות את מכבי פתח תקווה המחוייבת שרוצה יותר מהיריב, אגרסיבית ומשחקת כדורגל. אני רוצה להחזיר את הקבוצה למסלול".
 

בינתיים לא מאריך את החוזה. מלמד (עדי אבישי)
 
מאמן הכחולים הוסיף לקראת המשחק: "כשמכבי פתח תקווה מחוייבת, לא משנה מי היריבה. אנחנו מכבדים את סכנין, בטח בבית שלהם אבל אם אנחנו נהיה מכבי פתח תקווה הרגילה, יהיה בסדר".
 
המאמן קובי רפואה ערך אסיפה קצרה לחניכיו בה אמר להם: "הפסדנו פעמיים, אנחנו צריכים לחזור לנצח".
 
בפן המקצועי, רפואה צפוי לערוך שני שינויים מההרכב שפתח בהפסד לבית"ר ירושלים לפני כשבועיים, כשקרלוס קוויאר החלים מפציעתו ויחליף את עומר דנינו ומנור סולומון הצעיר יפתח במקומו של ננאד אדאמוביץ. גיא מלמד עדיין סובל מכאבים במפשעה, אך צפוי לפתוח בכל זאת.
 
פאס לא תורגל ב-11, אבוקסיס בהרכב חסר
האם הבלם המצוין של בני סכנין בדרך החוצה? הקבוצה סיימה את הכנותיה לקראת המשחק (ראשון, 19:00) מול מכבי פתח תקווה וההפתעה הגדולה בהרכב של יוסי אבוקסיס הייתה אי הכללתו של אברהם פאס.
 
פאס, שנחשב למנהיג של הקבוצה בשנים האחרונות הודיע לפני זמן מה כי מעוניין להמשיך ולשחק עונה נוספת אך טרם חתם על הארכת חוזהו. בסכנין היו מי שטענו כי הבלם קיבל מספר הצעות ולכן משהה את ההחלטה. "השחקן צריך לקבל החלטה ומהר", אמרו.
 

פאס, בדרך החוצה? (דני מרון)
 
מי שעוד ייעדר הוא המגן עלי עוסמאן שפצוע בשרירי בטנו ולא ברור כמה זמן ייעדר. השחקן יעבור בתחילת השבוע בדיקות מקיפות ולאחריהן יידעו בסכנין מה חומרת פציעתו.  גם ז'אורז'יניו המוצהב יחמיץ את המשחק.
 
אגב בסכנין כבר הפנימו כי הכוכב יעזוב בקיץ את הקבוצה ומחפשים זר משמעותי אחר שימלא את מקומו. בנוסף מיד לאחר המשחק ייפגשו ראשי המועדון עם המאמן יוסי אבוקסיס וידרשו ממנו תשובות לגבי העונה הבאה.
 
הרכבים משוערים
בני סכנין: מחמוד קנדיל, מוחמד זבידאת, סארי פלאח, מארון גנטוס, וונדרסון, חאלד חלאיילה, סגס תאמבי, עטאא ג'אבר, סיראז' נסאר, פיראס מוגרבי ויובל אבידור.
 
מכבי פתח תקווה: דני עמוס,ד ור אלו, אליסון דוס סנטוס, קרלוס קוויאר, אורי מגבו, לירוי צעירי, רומאריו פירס, גידי קאניוק, גיא מלמד, מנור סולומון ומיחאי רומן.
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ