תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ארז אדלשטיין: מחכים לשחק נגד יריבות מהטופ האירופי

ארז אדלשטיין ארז אדלשטיין | עדי אבישי
מאמן נבחרת ישראל, שתפגוש מחר ב-16:00 את סלובניה למשחק הכנה, דיבר במסע"ת: "אנחנו הולכים מהקל אל הכבד". פניני: "הניצחונות במשחקי האימון לא אומרים כלום"
בעוד בדיוק שבועיים תפתח נבחרת ישראל את משחקיה ביורובאסקט שייערך בתל אביב והיום (חמישי) ערכה הנבחרת מסיבת עיתונאים לקראת משחק ההכנה מחר מול סלובניה ב-16:00 בהיכל מנורה מבטחים. עד כה שמרה ישראל על מאזן מושלם עם שישה ניצחונות במשחקי ההכנה, אך פרט למשחק מול רוסיה (לא בסגל מלא) תפגוש הנבחרת יריבה רצינית. ביום ראשון תשחק הנבחרת מול טורקיה.

המאמן ארז אדלשטיין אמר: "הרמה עולה. נשחק מחר נגד סלובניה וביום ראשון נגד טורקיה,שתי יריבות מהטופ האירופי. אנחנו מחכים למשחקים האלו. מלבד רוסיה ופינלנד לא שיחקנו נגד אריות אירופה. אנחנו הולכים מהקל אל הכבד. סלובניה היא נבחרת מאומנת בצורה יוצאת דופן. יש להם מתאזרח מצוין, רנדלוף וכישרון ענק מקומי כמו לוקה דונציץ' ועוד שמות על. אני מאד מרוצה ממה שאני רואה בנבחרת ואני מקווה שמי שיגיע למשחק היום יהנה".גיא פניני
התייחס למשחק גם הוא: "זה עוד צעד בדרך לאליפות. מדובר ביריבה ברמה מאד גבוהה לעומת המשחקים הקודמים, מבחינתנו זה מבחן טוב. צריך לקחת את המשחק בעירבון מוגבל כי יהיה עוד זמן להשתפר, אבל אנחנו באים להתמודד ברמה הכי גבוהה ולעשות את הכי טובה. כל הניצחונות במשחקי האימון לא אומרים כלום. לפני שנתיים הנבחרת הפסידה בשבעה משמונה משחקים והיא הצליחה באליפות עצמה. נבוא במטרה לנצח את סלובניה. לא ניצור משברים מדומים".


גיא פניני (ההתאחדות הרוסית)

גיא פניני. "צריך לקחת את המשחקים בערבון מוגבל" (ההתאחדות הרוסית)


ליאור אליהו
הוסיף: "למרות שמדובר במשחק אימון בהיכל בו נשחק באליפות, זה ניסוי כלים טוב. אני מקווה שנגלה שיפור במשחק שלנו כקבוצה. ברור לכולם שבעוד שבועיים אף אחד לא יזכור כמה משחקים ניצחנו. אנחנו ערים לשינויים שנערכים בהיכל. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ