ספרופולוס: “סקוטי הוא מנהיג”. ווילבקין: “נחמד לנצח את בלאט”

יאניס ספרופולוס
יאניס ספרופולוס | דני מרון

מאמן מכבי תל אביב דיבר אחרי ה-64:65 הדרמטי על אולימפיאקוס: "היינו זקוקים לנקודות של אחד משני הרכזים אחרי השלשה של ואסיליס ספאנוליס, היינו מרוכזים יותר בדקות האחרונות"

אחרי הרבה מתח ודפיקות לב מכבי תל אביב הצליחה להתעשת אחרי התבוסה בבאסקוניה וחזרה למסלול הניצחונות אחרי שגברה על אולימפיאקוס עם משחק בסקור נמוך במיוחד שהסתיים בתוצאה 64:65 במסגרת המחזור ה-22 ביורוליג שהעלה את מאזנם של הצהובים ל-12:10 וקירב אותם לשמינייה הראשונה. לעומת זאת, קבוצתו של דיוויד בלאט שפתחה את העונה בצורה נהדרת, לא מצליחה לשחזר את היכולת בסיבוב השני ולמרות מיקומה בחצי העליון של היורוליג, היא הצליחה לנצח פעם אחת בלבד בארבעת המשחקים האחרונים.

יאניס ספרופולוס שניצח את האקסית אמר: “למרות הסקור הנמוך אני מסכים שדווקא משחק ההתקפה ניצח לצד הגנה נוקשה. בדקות האחרונות היינו זקוקים לנקודות של ווילביקין שניצחו את המשחק אחרי השלשה של ואסיליס ספאנוליס. סקוטי וג’יימי הם שני המנהיגים שלנו ורציתי שאחד מהם ילך להתקפה האחרונה כי יש להם את האיכויות, אבל כולם היו טובים היום ואני לא רוצה להפחית ביכולתם של שחקנים אחרים, ג’וני אוברייאנט שיחק טוב למרות העבירות, וליובל זוסמן היה משחק הגנה טוב ובהחלט הגענו מרוכזים למשחק”.

סקוטי ווילבקין הוסיף: “אני אהיה בסדר לא נפצעתי זו הייתה רק התכווצות ואני אהיה בסדר. אני שמח שקלעתי את סל הניצחון מגיע המון קרדיט לטייריק בלאק שעשה חילוף התקפי בזמן”.

על דיוויד בלאט: “אין ספק שבלאט הוא המאמן שהכי שיפר אותי באירופה הוא אימן אותי במשך שלוש שנים ולא רציתי להפסיד לבלאט, נחמד לנצח אותו”.

סקוטי ווילבקין חזר לפרקט וקלע סל ניצחון (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי