תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: דייויד בלאט מועמד להחליף את פיאניג'אני במילאנו

דייויד בלאט | אודי ציטיאט
בתקשורת האיטלקית נטען כי המאמן הישראלי, שחווה עונה קשה באולימפיאקוס, עשוי להחליף בתפקיד את אקס הפועל ירושלים שגם כן כשל בניסיון להעפיל לשלב ההצלבה ביורוליג
דייויד בלאט חווה עונת בכורה קשה מאוד באולימפיאקוס, שעד כה כבר איבדה את הגביע היווני לאחר שנטשה את חצי הגמר נגד פנאתינייקוס בהפסקת המשחק וגם ביורוליג סיימה את דרכה בתום העונה הסדירה, ולפי דיווחים באיטליה כלל לא בטוח שהוא ימשיך בפיראוס בעונה הבאה.

לפי דיווח שהתפרסם היום (רביעי), האפשרות שיעזוב את יוון לטובת מילאנו ריאלית לחלוטין, מכיוון שגם מעמדו של סימונה פיאניג'אני, אקס הפועל ירושלים ומאמן ארמני מילאנו כיום, מעורער לאחר שגם קבוצתו כשלה בניסיון להיות בין שמונה האחרונות ביורוליג.

בלאט אמנם חווה עונה קשה ביוון וסובל מבעיות רבות מול ואסיליס ספאנוליס, שגם כך איבד את מקומו בחמישייה ובלאט נזקק לא אחת להבהיר שהכל כשורה ביחסים ביניהם, אולם פיאניג'אני זכה לקבל הקיץ שחקנים כמו מינאוגאס קוזמינסקאס שהגיע מניו יורק ניקס, ג'יימס נאנלי שניסה את מזלו ביוסטון רוקטס את מייק ג'יימס מפנאתינייקוס, השקעת עתק מצד האיטלקים.בלאט. במקום פיאניג'אני בעונה הבאה? (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ