תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אוגניין קוזמיץ' נפצע קשה בתאונת דרכים ונמצא בתרדמת

אוגניין קוזמיץ' | OZAN KOSE/AFP/Getty Images
סנטר נבחרת סרביה והכוכב האדום בלגרד בן ה-29, שבשיאו זכה עם גולדן סטייט ווריורס באליפות, התנגש עם מכונית הפורשה שלו ברכב ב.מ.וו. על פי הדיווחים, אין סימנים לנזק מוחי
סנטר נבחרת סרביה והכוכב האדום בלגרד, אוגניין קוזמיץ' בן ה-29, נפגע הלילה (בין שבת לראשון) קשה בתאונת דרכים. לפי הדיווח הראשוני, מכונית הפורשה שלו התנגשה במכונית ב.מ.וו וכתוצאה מהתאונה השחקן נפגע בראשו ובחזהו ונמצא כעת בקומה. מאוחר יותר המועדון אישר את הפרסומים והבהיר כי יעדכן כל שינוי במצבו השחקן.

יחד עם קוזמיץ' היה באוטו אדם נוסף שנפצע קשה גם כן, אולם חשוב לציין שעל אף התרדמת בה השחקן נמצא, התקשורת הסרבית מדווחת שאין בשלב זה עדות לפגיעה מוחית קשה. התאונה התרחשה בשעה 5 בבוקר ליד באניה לוקה, העיר השנייה בגודלה בבוסניה והרצגובינה, כשלפי הדיווחים מכוניתו של קוזמיץ' היא שסטתה מהנתיב.

קוזמיץ' זכור בעיקר מימיו בגולדן סטייט ווריורס, על ידה נבחר במקום ה-52 בדראפט של 2012. הוא שיחק שנתיים בקבוצה ואף זכה איתה באליפות הראשונה שלה בשושלת ב-2015. לאחר שקיבל את טבעת האליפות, חזר קוזמיץ' לאירופה ושיחק בפנאתינייקוס, אך כעבור שנה בחר לשוב לסרביה וחתם בכוכב האדום. ב-2017 הוא שוב חזר לקדמת הבמה באירופה כשחתם בריאל מדריד, אולם קרע את הרצועה הצולבת כבר בפתיחת אותה עונה ורק לפני כשבועיים חזר לכוכב האדום.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ