אלכס המילטון מועמד לפנאתינייקוס, מרכוס פוסטר צפוי לחתום

אלכס המילטון
אלכס המילטון | עודד קרני

לפי דיווח ביוון, רכז מכבי ראשל"צ שהיה מבוקש באולימפיאקוס בינואר האחרון, נכנס לפנקס של הירוקים מאתונה, שקרובים לצרף את אקס הפועל חולון. דדאס על חניכו לשעבר: "בחירה טובה עבור פאו"

הפרידה של פנאתינייקוס מהיורוליג עוד לא הפכה לרשמית, אך בקבוצה מאתונה מתכננים את הסגל לעונה הבאה עם שמות קצת פחות גדולים מאלו שהתרגלנו לראות במדיה לאורך השנים. אחרי שגיאורגיוס וובוראס הוחתם כמאמן שלשום (רביעי), לפי הדיווחים ביוון על הכוונת של פאו נמצאים שני שחקנים שהרשימו בליגת העל המקומית העונה, מרכוס פוסטר ואלכס המילטון.

פוסטר היה הזר הבולט בהפועל חולון עד לעצירת הפעילות ולצערם של הסגולים, סירב לשוב ארצה לטובת חידוש הליגה. אתמול פורסם בתקשורת היוונית כי הסקורר, שקלע 19.2 נקודות בממוצע ב-34 משחקים בחולון, נמצא במגעים מתקדמים עם פנאתינייקוס וצפוי להפוך לרכש הראשון של המאמן הטרי. פוסטר אמור להיכנס לנעליו של ג’ימר פרדט, שהגיע בקול תרועה רמה בקיץ הקודם אך לא צפוי להמשיך בקבוצה, בעיקר בשל שכרו הגבוה. מאמנה של חולון, סטפאנוס דדאס שהדריך כמובן את פוסטר, התייחס לחתימה הצפויה בתקשורת בארצו: “פוסטר הוא בחירה טובה. יש לנו מנטליות טובה, הוא רעב, ממוקד במשחק וצנוע. השאר יהיה תלוי בחבריו לקבוצה, בכימיה איתם ובתפקיד שהוא יקבל”.

במקביל, הירוקים מאתונה מחפשים גם מוביל כדור לאור עזיבתו של הסמל ניק קלאת’ס ואכן נכנס לתמונה המילטון, שהתבסס כאחד מכוכבי מכבי ראשון לציון בשנה וחצי האחרונות ורק בינואר האחרון סומן כמועמד לאולימפיאקוס. מעבר ליכולת הטובה שלו, המילטון נכנס לפנקס של פנאתינייקוס בשל היותו נגיש יותר כלכלית ממועמדים אחרים. שני שחקנים אחרים שהוזכרו כבעלי פוטנציאל לחזק את אלופת יוון הם נייט וולטרס, ששוחרר לאחרונה ממכבי תל אביב, ולורנזו בראון שעל פי הדיווחים עשוי דווקא לחתום בקבוצה של יאניס ספרופולוס.

פוסטר במדי הפועל חולון (עדי אבישי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי