לייקרס ואינדיאנה החלו בשיחות על טרייד של פול ג’ורג’

פול ג'ורג'
פול ג’ורג’ | AFP

האולסטאר של אינדיאנה הודיע לפני מספר ימים על רצונו להגיע לעיר המלאכים בקיץ 2018, וכעת נראה שהמעבר יקרה מוקדם מהצפוי. גם ברוק לופס מתקרב בצעדי ענק

פול ג’ורג’ עשוי לעבור ללוס אנג’לס לייקרס. הגארד הודיע לראשי אינדיאנה על רצונו לעבור ללונס אנג’לס לייקרס בתום חוזהו בקיץ 2018. בעקבות כך, שני המועדונים החלו בשיחות על טרייד אפשרי על ג’ורג’ כבר בקיץ הקרוב.

על פי דיווחים בארצות הברית, עדיין לא ידוע האם שני הצדדים יגיעו להסכמה על הטרייד לפני הדראפט בלילה בין חמישי ושישי. הפייסרס חושקים בבחירה מספר 2 של הלייקרס בדראפט, ולכן מוכנים לנהל משא ומתן על ג’ורג’.

דייויד גריפין עוזב את קליבלנד, גאסול מסכים להוריד בשכר

בקבוצה מעיר המלאכים נחושים לא לוותר על הבחירה מספר 2 בדראפט הנוכחי, וגם לא על ברנדון אינגרם, שנבחר במקום השני בדראפט בעונה שעברה. הלייקרס מודעים לכך שג’ורג’ מסיים את חוזהו ביולי 2018, ולכן לא ששים לוותר על בחירת הדראפט הנחשקת.

במהלך סוף השבוע האחרון ראשי אינדיאנה שוחחו עם סוכנו של ג’ורג’, ארון מינץ, שהודיע על רצונו של השחקן לעזוב את הקבוצה לטובת הלייקרס. טרייד על ג’ורג’ בקיץ הנוכחי יגרור את הלייקרס להוצאה כספית גדולה, אך עסקה כזו תסיר את החשש שהגארד יעבור לקבוצה אחרת.

פול ג'ורג'. עשוי לעבור ללייקרס מוקדם מהצפוי (AFP)
פול ג’ורג’. עשוי לעבור ללייקרס מוקדם מהצפוי (AFP)

ג’ורג’ לא צפוי להיות היחיד שיעשה את דרכו ללייקרס, כאשר על-פי הדיווחים גם ברוק לופס יצטרף. הסנטר של ברוקלין צפוי לעבור לעיר המלאכים ובתמורה דיאנג’לו ראסל וטימופיי מוזגוב יעשו את הדרך ההפוכה. לייקרס גם צפויה לקבל את הבחירה 27 בדראפט.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי